# Ricardo Quaresma - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma

Cevap: # Ricardo Quaresma

Benim de üyesi bulunduğum Scout GS ' nin kalitesi bellidir.Böyle bir duyum alınmışsa bu doğrudur.Gelir mi gelmez mi getirebilirmiyiz bilmiyorum ama soruşturulduğu kesindir bana kalırsa.

Birazdan Steven Gerrard konusu açacağım, tutmayın beni. :mad:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

(Tutsanız ya evladım..) :008:

bence şuan bütün medyada ismi çıkan oyunculardan bence hepsi yalan bence yönetim farklı oyuncular getirecek kimsenin bilmediği inşallah yine gökhan zan gibi kötü futbolcular almazlar

Babelin gelme ihtimalini konusuyorsak quaresmanin gelmesinide konusabiliriz sonucta adam futbol oynamak istiyor ve felaket kotu bir sezon gecirdi ama bu sezon diger gecirdigi sezonlari ortbas edemez . Almaya kalktigmizda yarsicagimiz italya ligidir.

Patlama yapmış adamları değil, birkaç yıldır sönük kalmış isimli futbolcuları alarız diye düşünüyorum. Mesela Grafite 'nin gelme ihtimaline göre geçen sene Seria A 'da yalnız 1 maçta 11 'de başlamış, toplamda 7 lig maçına çıkan 26 yaşındaki Quaresma 'nın gelme ihtimali daha fazladır. Ama vatandaşı Mourinho 'nun bırakmaya gönlünün olması lazım.

Ondan tabii ki her şey beklenir ama onun da bir sınırı var. Yok kulübüne 30 milyon, kendisine yıllık 6-7 milyon verebilecek durumda olsak ne topçular getirebilirdi. Kendisini aşan gerçekler ortada. Galatasaray kesesi asıl önemli nokta. ;)

Bonservisi 18 milyon euro civarı olur.Sürekli düşüşte olan bir topçu...Kendi alacağı da 4-4.5 max. Buna rağmen ne bizim onu alıcak gücümüz var nede o bizi tercih eder...

cok cok cok zor bir olay. bana sanki bizim forum ve taraftarlar biraz havaya girmiş durumda sanki rijkaard beklentileri yükselttide bu kadarda degil.

inter'den yılda 2.5M euro alıyor. inter ve mourinho kendisini gelecek sezon kadroda düşünmüyorlar sanırım. inter quaresma'yı kiraya verebilir ama bu takım biz olmayız.

ayrıca quaresma'yı kiralamaktansa babel'i bonservisiyle tercih ederim. :)

cok cok cok zor bir olay. bana sanki bizim forum ve taraftarlar biraz havaya girmiş durumda sanki rijkaard beklentileri yükselttide bu kadarda degil.

Öyle değil açıkçası...Çünkü dün Gökhan transferine en çok sevinenlerden biriyim.Birkaç arkadaşında dışında herkes olumlu yaklaştı bu transfere.Sadece takıma bu tarz flaş bir ismin takıma katılması taraftara çok mantıklı geliyor...Çünkü transfer bütçemiz 10 milyon euroydu diyelim söylendiğii gibi.Serveti 8.5 milyon euro gibi bir paraya sattık toplam 20 milyon euro gibi bir bütçe çıktı ortaya.Ki sponsorlar filan dahada yükselebilir bu rakam.Bence böyle büyük bir isim ikna edilmeye çalışılıyor.Yoksa neden bu kadar uzun sürsün ki?O oyuncular gelir gelmez o ayrı bir mesele ama yönetimimizin amacı bu yönde galiba...

Arkadaşlar dalgaya sarmayalım işi.eğer Quaresma hakkında mantıklı fikirleriniz varsa paylaşın.Kesin gelecek demiyor adamlar.

Quaresma hakkinda ne diyebiliriz ki?Ronaldo´nun bir alt modeli...

Ya da onun kadar medyatik olamayan ama ayni yeteneklere sahip bir yildiz..

Bonservisiyle alinmasini herseyden cok isterdim..Dos Santos´tan, Babel´den cok isterdim Quaresma´yi tartismasiz..Ama alinmasi imkansiz benim gözümde...

Yani bu haberlere sinirden küfür etmiyorsak, yönetimin 2-3 senedir gösterdigi basarili transfer politikasindandir..Acaba mi demek geliyor icimden...

Ama basarili bir transfer politikasinin da bir siniri var..

O sinir da benim icin Quaresma...Basarirlarsa, kimin katkisi varsa bu transferde, heykelini diksinler Florya´ya...

ScoutGS bugüne kadar yalan haber yaptımı.Adamlar söylemiş böyle bir garanti yok diye. Bu gönüllü aslanları diğer şaklabanlarla aynı kefeye koymayalım lütfen.

Üst Alt