ricardo quaresma - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ricardo quaresma

Cevap: # Ricardo Quaresma

O aldırdı bide vatandaşı niye kullanmak istemesin ki? Adam lesh beyler böyle şişkolarla uğraşmayalım.

Leş falan değil.Beğenilmeyen Beşiktaş sezonu bile 11 gol 18 asist.Hamit ne yaptı?Porto dönemi de iyiydi.Gelsin bence.Beşiktaş gibi sezonun 10. haftası iddiası biten takımla Galatasarayda maçlara konsantre olmak da çok farklı ayrıca

Mourinho nun kullanamaması yapar

Çok basit bir mantık kullanmışsın ama şöyle bir durum var Quaresma'yı isteyen Mourinho'ydu ve ilk maçlarda da oynattı ama en doğru dizilişe geçtiler kendileri için 4-3-1-2 ve kanatsız oynadılar.Quaresma Beşiktaş'ta bile oynadığı maçlarda eğer fit durumdaysa hep etkili oldu ve skoru etkiledi.Senin mantıkla gidersek Amrabat'ı Hocamız istedi ama sistemi 4-3-1-2 yaptı Amrabat'tan mecburen vazgeçti.Bu Amrabat'ı gereksiz bir adam mı yapıyor?

Leş falan değil.Beğenilmeyen Beşiktaş sezonu bile 11 gol 18 asist.Hamit ne yaptı?Porto dönemi de iyiydi.Gelsin bence.Beşiktaş gibi sezonun 10. haftası iddiası biten takımla Galatasarayda maçlara konsantre olmak da çok farklı ayrıca

Abi istatistiğe takılma ya bize Drogba gibi adam lazım. Futbolculuğundan bahsetmiyorum. Adamlığından. Queresma bu takımı bozar demedi demeyin

Çok basit bir mantık kullanmışsın ama şöyle bir durum var Quaresma'yı isteyen Mourinho'ydu ve ilk maçlarda da oynattı ama en doğru dizilişe geçtiler kendileri için 4-3-1-2 ve kanatsız oynadılar.Quaresma Beşiktaş'ta bile oynadığı maçlarda eğer fit durumdaysa hep etkili oldu ve skoru etkiledi.Senin mantıkla gidersek Amrabat'ı Hocamız istedi ama sistemi 4-3-1-2 yaptı Amrabat'tan mecburen vazgeçti.Bu Amrabat'ı gereksiz bir adam mı yapıyor?

Evet

Yabancı tercihini Quaresma'dan yana kullanmak ne kadar doğru tartışılır.

Ama kulüpte maddi sıkıntılar varsa ve yüksek maliyetten kaçarak bir transfer dönemi geçireceksek hayır demem. Düzgün ortamda katkı verebilir belki.

Fakat bu gibi özel durumlar yoksa katkı vermesi daha yüksek ihtimal olan oyunculara yönelmeliyiz.

Nani, Robben isimleri çıkınca Quaresma hayal kırıklığı olur birçok kişi için ama 8 milyona alınan ve hiç katkı vermeyen Amrabat'ı izleyeceğime en azından adam geçme özelliği olan, sağlam bir hocayla çalışınca katkı vereceğinden şüphem olmayan Quaresma'yı izlemeyi tercih ederim. Taraftarın aklında olan soru işaretlerini yönetim ve Fatih hoca da düşünüyordur zaten, ona göre yıllık ücreti yüksek olmaz ve maç başı ücreti fazla olur. Yedek kalmayı da sorun etmeyecek şekilde gelirse o zaman hiçbir sorun çıkmaz.

kanatları böyle kof adamlarla doldurursak kendi ipimizi çekeriz. draxler gibi adamların peşinde olmalıyız. illa draxler demiyorum ama profil olarak o tarz genç yetenekli oyuncuları bulmalıyız artık. birazcık geleceğe yatırım yahu 5 sene sonra bu takımın yarısından çoğu olmayacak.

Nani, Robben isimleri çıkınca Quaresma hayal kırıklığı olur birçok kişi için ama 8 milyona alınan ve hiç katkı vermeyen Amrabat'ı izleyeceğime en azından adam geçme özelliği olan, sağlam bir hocayla çalışınca katkı vereceğinden şüphem olmayan Quaresma'yı izlemeyi tercih ederim. Taraftarın aklında olan soru işaretlerini yönetim ve Fatih hoca da düşünüyordur zaten, ona göre yıllık ücreti yüksek olmaz ve maç başı ücreti fazla olur. Yedek kalmayı da sorun etmeyecek şekilde gelirse o zaman hiçbir sorun çıkmaz.

:lol:

2 sene üst üste şampiyon olmuşsun,uzun bir aradan sonra katıldığın şampiyonlar liginde çeyrek final oynamışsın.Yeni sezona daha güçlü girmek,hedefleri dahada büyütmek gerekirken konuşulan adamlara bak :) Açıkçası şuana kadar ortalıkta dolanan oyunculardan çoğu beni tatmin etmiyor.Dragovic,Chadli,Quaresma falan.Bunlar bizi ileriye taşımaz.Hele Quaresma tam bir komedi.Bizim klüp rehberlik ve rehabilitasyon merkezi değil artık,her yönüyle mükemmel olan oyuncular almalıyız.

2 sene üst üste şampiyon olmuşsun,uzun bir aradan sonra katıldığın şampiyonlar liginde çeyrek final oynamışsın.Yeni sezona daha güçlü girmek,hedefleri dahada büyütmek gerekirken konuşulan adamlara bak :) Açıkçası şuana kadar ortalıkta dolanan oyunculardan çoğu beni tatmin etmiyor.Dragovic,Chadli,Quaresma falan.Bunlar bizi ileriye taşımaz.Hele Quaresma tam bir komedi.Bizim klüp rehberlik ve rehabilitasyon merkezi değil artık,her yönüyle mükemmel olan oyuncular almalıyız.

Hehehehe. Takımda 2 tane 4 milyon eurodan fazla ücret alan adam var? Robbene falan da aynı parayı verecek gücümüz var mı sanıyorsunuz? 2 aşırı maiyetli adam varken 3.sünü beklemek hayal.Bir TSL klübünde öyle bir para yok.Hayal dünyasında yaşamayın.Solbeke,stopere,kanada 4 milyon euro alan 3 adam alacağımızı sanıyorsanız uyanın da balığa gidelim

Hehehehe. Takımda 2 tane 4 milyon eurodan fazla ücret alan adam var? Robbene falan da aynı parayı verecek gücümüz var mı sanıyorsunuz? 2 aşırı maiyetli adam varken 3.sünü beklemek hayal.Bir TSL klübünde öyle bir para yok.Hayal dünyasında yaşamayın.Solbeke,stopere,kanada 4 milyon euro alan 3 adam alacağımızı sanıyorsanız uyanın da balığa gidelim

Ben sol beke stopere kanada yıllık 4 milyon euro alan adam alalım demiş miyim ? Dur bakayım.Yooo öyle birşey dememişim :) Demek istediğimi anlamadınız sanırım.Ben kaliteli oyuncular almalıyız diyorum.Kaliteden kastım sadece futbol meziyetleri değil.Sorunlu olmayan,profesyonel olan,iş ahlakı olan adamlar ve takımın kalitesini yukarı taşıyacak adamlar.Mesela Chedjou deniyor,bu adama varım.Çok iyi oyuncu,kalitesi belli,oynadığı lig belli,bize verebilecekleri aşağı yukarı belli,alacağı ücret makul,bonservisi makul,uçuk rakamlar değil ama akılcı bir transfer.Ama Quaresma'nın ne vereceği belli değil,canı top oynamak ister mi belli değil,sorun çıkartır mı çıkartmaz mı belli değil.Yine Basel'de ki Dragovic,evet iyi ve genç oyuncu olabilir ama takımı ne kadar yukarı taşır meçhul.Chadli de aynı şekilde.

transfere 30-40 milyon harcayacak gücümüz yok, bence bir kanat oyuncusu sart ama yönetim en son olarak düsünüyor gibime geldi. melo-umut-alper-stoper-sol bekten sonra para kalmama ihtimali yüksek kasada. bonservisi elinde gelecekse, yillik ücreti fazla olmazsa, sözlesmesi kazim gibi olursa yoklukta denenebilir. amrabat'la olmuyor

Üst Alt