Ricardo van Rhijn: "Galatasaray’a gitmediğim için mutluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo van Rhijn: "Galatasaray’a gitmediğim için mutluyum"

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Galatasaray’ın gündemine gelen Ajax’ın sağ beki Ricardo van Rhijn, ülke basınına verdiği röportajda bu transfer gerçekleşmediği için mutlu olduğunu söyledi.

Voetbalzone’a geniş çaplı bir röportaj veren 25 yaşındaki sağ bek, Galatasaray’ın ve Leicester City’nin tekliflerini doğrularken, kabul etmemesinin doğru bir karar olduğuna Wesley Sneijder ile yönetim arasında yaşanan sorunlardan sonra karar verdiğini belirtti.

Van Rhijin yaptığı açıklamada, “Geriye dönüp baktığımda Galatasaray’a transfer olmadığım için memnunum. Wesley Sneijder ile yönetim arasında yaşananları görüyoruz. Bu tarz kulüplerde kararsızlık ve huzursuzluk olabildiğini görebiliyorum. Leicester benim için mantıklı ve harika bir macera olabilirdi ama bu şansın tekrar geleceğine dair küçük de olsa bir umudum var. Geriye dönüp bakılınca konuşmak kolay şu anki durumumdan mutluyum”

Sarı kırmızılılar, Van Rhijin’den olumsuz yanıt alınmasının ardından sağ beke Molde’den Martin Linnes’i transfer etmişti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Önceleri avrupada baya prestijimiz vardı.

Bizden ayrılan yabancı oyucnular hep olumlu açıklamalar yapardı.

Kendi uyruklarından olan futbolcular için transferde referans oluyorlardı.

Dursun ise ismimize leke düşürüp,marka degerimizi yerlerde süründürmeye devam ediyor.

HELAK OL DURSUN

Son mac sampiyonlugu kaybedince arkadasin beyni yanmis

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelip gelmemesi önemli degil. Bu haber'i iyi okuyun.. Dursun sayesinde prestij fln kalmadi, disardan olumsuz hava olustu. Halbu ki bu önceden Fener icin gecerliydi.

Bakin aylardir oyuncu bulamiyoruz dogru dürüst.

Ajax'in as sag beki ayagi kiriyor ve Frankie as stoperini sag bek oynatiyor onun yoklugunda. Ricardo efendi sende 31'e devam.

transferde karizmayı fena çizdirmiş durumdayız.
fener şu haliyle bile transferde imaj görüntüsüyle bizden çok daha iyi bir vitrine sahip.

Millet oyuncunun kalitesine takmis. Adam bizim Sneijder e yaptiklarindan dolayi sicak bakmiyorum demis yani bizim Dursun un yaptigi rezillik artik her yerde biliniyor. Buyuk bir tehlike ile karsi karsiyayiz.

10693516_907670029261610_2131447016_a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt