Rıdvan Dilmen: "Arda aslan gibi konuştu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Arda aslan gibi konuştu"

YD'den sonra bir de Rıdvan olursa TFF başkanı, tamam artık Türk gençliğinin demokrasi ve Cumhuriyet ile büyümüş kesimi için, Türk futbolu tamamen bitiyor demektir.

Kendsine yönelik yapılan eleştirilere tepki gösteren Rıdvan Dilmen, "Şerefimle ve namusum üzerine yemin ederim ki asla TFF başkanlığına aday olmayacağım." dedi.

Kim bilir yine ne şeytanlık peşinde

mesela para ve ego değilse neydi o zaman merak ediyorum

rıdvan ın da bildiği bir şeyler var ki arda ya destek oluyor

bir yandan da diyorum "en az şerefsiz kimse ona inanacaksak eğer yine de bir şerefsize inanmış olmuyor muyuz?"

bence bu işin cılkı çıkmış

demirören in ve terim in girdiği her yerde olduğu gibi kaos var milli takımda ,2000 den sonra ve yakın zamanda bizden ayrılmasını hatırlayalım terim in

egonuzu da silkeleyeyim geçmişinizi de

mesela para ve ego değilse neydi o zaman merak ediyorum

rıdvan ın da bildiği bir şeyler var ki arda ya destek oluyor

bir yandan da diyorum "en az şerefsiz kimse ona inanacaksak eğer yine de bir şerefsize inanmış olmuyor muyuz?"

bence bu işin cılkı çıkmış

demirören in ve terim in girdiği her yerde olduğu gibi kaos var milli takımda ,2000 den sonra ve yakın zamanda bizden ayrılmasını hatırlayalım terim in

egonuzu da silkeleyeyim geçmişinizi de
terimi bi kenara koy terimsiz milli takımda kaossuz hangi dönemi örnek verebilirsin renkdaş tam olarak

politik olmayan yavşamayan birkaç spor yorumcusundan biri rıdvan. diğerleri hemen meslektaş tribine girmişler

Rıdvan'ın TFF baskanlığına aday olduğunu biliyoruz. Her fırsatta AKP politikalarını ve Tayyip Erdoğan yalakalığı yaptığını da biliyoruz. Bence cok sinsi ve baskan olursa ligde Fener ambargosu olur.

Rıdvan yerine Terim olsun. Zaten Terim eski talebesi Rıdvan'ın altında calışmaz.

piontek, şenol güneş,

ondan sonra hep bir terim kılıcı sallandı tepede, bu yüzden avcı ,yanal,hiddink dönemleri terim dışlanarak yorumlanamaz

ya bırak allah aşkına .yok yani apo döneminde de durum farklı değildi. bugün arda da olduğu gibi selçukta da benzer kavgalar oldu. çkıp galatasaraylılar bugün fenerlilerin dediği gibi bu milli takım benim milli takımım değil dedi. yine kavga yine kaos.
ersun dönemi yine kavga arda ve selçukta olduğu gibi.aziz yıldırımın emri doğrultusunda hakan şükürü milli takımdan kesmiş sonra kendisini bi kavganın içinde bulmuştu.
hollandalı keko zamanını hatırlayamıyorum. ne oldu ne bitti.
denizli zamanı içimizdeki irlandalılar muhabbeti tugay kavgası
şenol güneş zamanı jöle kavgası.
bu isimler senin verdiğin örnekden daha az görev almış ancak kaldıkları süre boyunca bi kaosun içierisinde kendilerine yer bulmuşlar. ezberlemişsiniz iki üç kelime ezbere konusup duruyorsunuz. içerisinde bulunmuş olduğunuz coğrafya ve bu coğrafya üstünde yaşadığınız insanların doğalı bu. bu dönem çok rezilde sanki önceki dönemler dünya kupaları avrupa şampiyonlukları akıyordu ülke futboluı üzerine huzur içerisinde.

gerçi nedesem diyeyim ne yazarsam yazayım populıst konuşup duracaksınız konuşurken kimler beni alkışlıyor diye gözler bi yanda hep sağda solda olacak.

ya bırak allah aşkına .yok yani apo döneminde de durum farklı değildi. bugün arda da olduğu gibi selçukta da benzer kavgalar oldu. çkıp galatasaraylılar bugün fenerlilerin dediği gibi bu milli takım benim milli takımım değil dedi. yine kavga yine kaos.
ersun dönemi yine kavga arda ve selçukta olduğu gibi.aziz yıldırımın emri doğrultusunda hakan şükürü milli takımdan kesmiş sonra kendisini bi kavganın içinde bulmuştu.
hollandalı keko zamanını hatırlayamıyorum. ne oldu ne bitti.
denizli zamanı içimizdeki irlandalılar muhabbeti tugay kavgası
şenol güneş zamanı jöle kavgası.
bu isimler senin verdiğin örnekden daha az görev almış ancak kaldıkları süre boyunca bi kaosun içierisinde kendilerine yer bulmuşlar. ezberlemişsiniz iki üç kelime ezbere konusup duruyorsunuz. içerisinde bulunmuş olduğunuz coğrafya ve bu coğrafya üstünde yaşadığınız insanların doğalı bu. bu dönem çok rezilde sanki önceki dönemler dünya kupaları avrupa şampiyonlukları akıyordu ülke futboluı üzerine huzur içerisinde.

gerçi nedesem diyeyim ne yazarsam yazayım populıst konuşup duracaksınız konuşurken kimler beni alkışlıyor diye gözler bi yanda hep sağda solda olacak.

sende şimdi çok iyi biliyorum havası içindesin

eleştirdiğin sistemin dışında değilsin

bu yüzden herkes işine baksın

Üst Alt