Rıdvan Dilmen: "Ben böyle rezalet görmedim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Ben böyle rezalet görmedim"

Kayseri adına Pedro'nun ikinci sarısı sarı değildi, evet o karar yanlıştı ancak 10.dkda aynı adamın Feghouli'ye yaptığı sert hareketi hatırlayın o pozisyonda sarı es geçilmişti.

Babel'in pozisyonunda çizginin top ayaktan çıktıktan belli bir süre sonra çekilmesi skandaldır.

Emre Mor'un ofsayt çizgisinin elden çekilmesi skandaldır.

Emre'nin pozisyonu faul bile değilken oyundan atılması skandaldır.

Aynı pozisyonda Marcao'ya net bir şekilde faul yapılmışken golün verilmesi skandaldır.

Feghouli'ye ceza sahasında yapılan harekete penaltı verilmemesi skandaldır.

Rıdvan haklı maçın hakemi maçı katletmiştir, Galatasaray doğranmıştır.

Ali Koç'un medyadaki yeni uşağı. Hakemin kararlarının çoğu doğru algıcı köpek.
Birde bunu tarafsız diye tanıtmazlarmı. Adam fenerin amigosu oluyor kanalda.

Babanız Galatasaray rıdvan boşa ağlama.

biri de demiyor ki ulan adam gs 2-1 öndeyken 8 dakka uzatma verdi.art niyetli olsa 4 verirdi 5 verirdi.
olmadı 90+2 de marcaoya ufakta olsa bir dirsek vuruldu art niyetli hakem orda foul verirdi.ama golü verdi.
kayseri başkanı bu lig böyle bitmez demiş halt etmiş.Çıksın tek tek bu kararlar yanlış desin bakalım diyemez çünkü galeyana getirme kaos oluşturma konuşmaları bunlar net bişey yok.
Bu maçta hakem skora etki edecek hangi hatayı yaptı çok merak ediyorum.
yaptıysa yine bizim alehimize bir iki pozisyon var kayseri alehine ne yaptı.
kırmızı kartlara hiçbiri itiraz bile etmedi.Başkan ne zırvalıyor, rıdvan ne zırvalıyor.

Yav Bu Herifin Hatası Yok Ki Bunun Nerenin Amigosu Olduğu Belliyken Yaptığı Konuşmaları Biz Gündem yapıyoruz Gerek Yok.

Vedat'in transfer surecinde bulunmasi iddialari cok ciddi. Bu konuda aciklamada bulunmali. Eger dogruysa yorumculugu birakmali.

geçen sene hakemlerin arkasındayız dedikten sonra her mactan sonra hakem diye ağlamak. ilahi adalet kudurun hepiniz umarım her maç sonu böyle olur

Ulusal bir kanalda senin bu şekilde program yapıp milleti birbirine düşürmen asıl rezalet.

İnşallah kanal kanal gezip de program yaptırılmayan günlerini de görürüz.Fener amigosu.

Üst Alt