Rıdvan Dilmen: "Bursa'dan sonra diğer düşme adayı Fenerbahçe" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Bursa'dan sonra diğer düşme adayı Fenerbahçe"

dilmen-5467678_16_9_1551632669_16_9_1555266938-880x495.jpg

"SERGEN YALÇIN BİLE ARTIK..."
"Sergen Yalçın madem 2'yi atamıyoruz bari bitireyim diye düşündü. Buna göre oyuncu değişiklikleri yaptı. Alanyaspor hak ettiği bir galibiyet aldı. Farkı kaçırdıkları gibi en rahat oynadıkları maç oldu. "​
"EN KÖTÜ TOP OYNAYAN TAKIMI FENERBAHÇE"
"Ligimizin oyun olarak en top oynayan takımı Fenerbahçe. Düşme hattındaki takımları da sayarsak bunları söylüyorum. En azından onlar heyecanlandırıyorlar."​
"BU KADAR GAMSIZ BİR TAKIM"
"Bu kadar kötü olmamasına rağmen 87-88 sezonunu hatırlıyorum. Bu kadar kötü değildi. Ancak bu tür takımlarda hocalık yapmak kolay değildir. Ersun Yanal ikinci yarının lideri olurum demişti. Transfer de yapıldı. Milli maç arası geldi. 3 haftalık ara oldu. Ersun Yanal'ın hatalarını sıralayabiliriz ama büyük kulüpler erken koptukları yıl, çok ciddi puanlar kaybederler. Tabi ki 33 puanda kalmazlar ve 14. sırada olmazlar. 29. haftada üstelik. Ancak hedeften kopulduğu zaman böyle düşüşlere yaşanıyoruz. Bu gamsız takımı yönetmek de bir o kadar zordur. Göztepe ile Bursa sen düşme, ben düşerim diye uğraşıyorlar ama 3. aday Fenerbahçe ile Bursa kalıyor şu anda."

Üst Alt