Rıdvan Dilmen: "Hakem 6 saniye kuralını hatırladı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Hakem 6 saniye kuralını hatırladı"

yalnız bu karar önümüzdeki haftalarda 6sn muhabbetinin ülkemizde tekrar hatırlanacağı, hakemlerin sn tutacağı bir yere evrilecek.
ligin kaderini etkiledi başkalarında canları yanacak.

katiyen oyle
ztn hakemlik o hale geldi
gecen haftaki maymun gecen seneki rize macinin etkisiyle mac yonetti
o ademi cift saridan atinca hafta ici emre byi cift saridan atma fikri olustu
basak macinda ofsayt golu mevzusu olunca neden iptal edildi fln dendi diye bugun bizim golu seaptilar
gerci sen bahsettigim seyleri hatirlarmisin bilmem ama boyle bi degerlendirme aklima gelmis bulundu

yalnız bu karar önümüzdeki haftalarda 6sn muhabbetinin ülkemizde tekrar hatırlanacağı, hakemlerin sn tutacağı bir yere evrilecek.
ligin kaderini etkiledi başkalarında canları yanacak.

Hiçbir halt olmaz. İlk yarıda sadece Fener'in tekrarlanan penaltıları gibi bu da bize has durum olur. Bu sene ligin kaderi zaten çizilmiş, maşallah Fener ve Galatasaray da nefis oyunları ve harika teknik kadrolarıyla bu şerefsizlerin ekmeğine yağ sürdüler.

Ekli dosyayı görüntüle 83632

Yerde saraçi yatıyor.Bizimkiler hakeme onu gösteriyor
Hemen endirek
Sarı kart mariano boş yere
Okan’a boş yere

Türkçesi ben nasıl gwatlık yapabilirim de Galatasaray a zarar verebilirim..

O beyinsiz yüzünden zaten herkes Okan’a sövüyor. Herif ne yerde kaldı sakatım diye ne de çabuk kalkarak pozisyon aldı. Okan’da ona bakarak bence topu dışarıya atayım mı diye düşündü önce ama yavaş yavaş kalktığını görünce topu oyuna sokmakta gecikti.

O beyinsiz yüzünden zaten herkes Okan’a sövüyor. Herif ne yerde kaldı sakatım diye ne de çabuk kalkarak pozisyon aldı. Okan’da ona bakarak bence topu dışarıya atayım mı diye düşündü önce ama yavaş yavaş kalktığını görünce topu oyuna sokmakta gecikti.
Harbiden guzel detay korner noktasına koç dayayıp süre geçirmeye çalışan takım yerde de süründürdü. 2 haftadır ağzına etti takımın.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt