Rıdvan Dilmen: "Şampiyonluk şansı yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Şampiyonluk şansı yok"

Rıdvan Dilmen, "Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı yok. Fenerbahçe, 1 ileri 2 geri ile gidiyor. Van Persie bir haftadır pompalanıyor: Uçuyor, kaçıyor falan diye. Uçan, kaçan yok işte, Van Persie bu" dedi.

Dilmen açıklamalarından satırbaşları şu şekilde;

Fenerbahçe çok kötü bir sezon geçiriyor, Bugün Fenerbahçe 3 tane forvet arkası ile oynadı. Van Persie orta saha filan değil bildiğin santrfor. Maçın balındaki Mehmet Topal ile maçın sonundaki Mehmet Topal aynı değil. Dönen her topu Fenerbahçe'de Skrtel aldı.

Fenerbahçe basketbol sezonuyla sezonu götürüyor. Fenerbahçe hızlı top oynamak istiyor ama bu futbolcularla zor. Bu orta saha futbolcuları topu hızlı çeviremezler. Fenerbahçe'yi hızlı oynatmayacaksın. Deplasman takımına döndü. Lens döndüğü zaman ama. Aatif en çok tepki alan oyuncu oldu. Taraftar bu oyuncuyu yakıştıramıyor takıma. Kaliteyi düşürüyorsunuz diyor yönetime." dedi.

Medyaspor

Valla canli izledim totem falan yapmiyor bence. Zaten adam kanseri yeni atlattim( Allah bir daha gostermesin) sokayim futboluna modundaydi. Gayet inanarak soyledi...

Gerci bu takimin her tarifina totem yapsan ne yazar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volkan bugün çok iyi şutlar kurtarmış iki tane golü önlemiş.

Fenerin pozisyonları var sadece şanssız. Bazi oyuncular eksik zamanla daha iyi tempo yakalayacaktir.iki maç üst üste galibiyet ile seriye dönerler. Medya abartıyor daha ligin başı fener iyi yolda sabırlı olmak lazim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adam da forum tarafından çok dalga geçiliyor da ne zaman izlesem doğru şeyleri söylüyor bu da.Bana mı hep iyi tarafı denk geliyor.

Bu adam da forum tarafından çok dalga geçiliyor da ne zaman izlesem doğru şeyleri söylüyor bu da.Bana mı hep iyi tarafı denk geliyor.

Bencede futbolun teknik tarafini gayet iyi konusuyor. Eskiden izlemezdim onun ocin bilmiyorum tam konuyu. Belki eskiden cakallik yapiyordu ama simdi pek yapmiyor. Gayet objektif ama fener puan kaybettiginde mos mor oluyor

O kadarda olur

Bencede futbolun teknik tarafini gayet iyi konusuyor. Eskiden izlemezdim onun ocin bilmiyorum tam konuyu. Belki eskiden cakallik yapiyordu ama simdi pek yapmiyor. Gayet objektif ama fener puan kaybettiginde mos mor oluyor

O kadarda olur

Futboldan anlayan nadir yorumculardan ama işte mesela Emenikenin pozisyonu penaltı tamam ama attigi dirsek kasıtlı olmasına rağmen minimum sarı yorumu işi karton kağıttan yapılan ev gibi yerle bir ediyor

Bu ateş üfleyerek sönmez

fenevliler kendilerine denk olarak sadece bizi alırlar.

bejeke potanın içinde ama kendileri değilse biraz bize meyledebilirler

zaten bu saatten sonra fenerin şampiyonluğuna inanan kaç kişi vardır ki. Bu yorumu herkes yapar. Muazzam bir tespit sanki hııaaaa

Üst Alt