Rıdvan Dilmen: "Türk futboluna "Temiz eller" operasyonu gibi bir operasyon yapmalı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O değil de ben Ersin Düzen’i,Mecidiyeköy’de gördüm. Herif 1.95 filan var herhalde. Ama kibar biraz. Kavgacı değil.

Derbi oncesi suyu bulandir emri gelmis hahah. Kimbilir arka planda neler yapiliyor.
Hey koc is that you bruh?

Fetönun ipine sarılan bu ülke de her türlü çukkayı doldurdu. Olan da düzgün dürüst insanlara oldu. Nerde göt oğlanı Fetocu çıkıyor.

rıdvan bey fetö amblemi ne olsa gerek acaba, ben hayatımda ne gördüm ne duydum, sen bu konuya neden bu kadar hakimsin peki hele bunu bir açıkla

rıdvan bey fetö amblemi ne olsa gerek acaba, ben hayatımda ne gördüm ne duydum, sen bu konuya neden bu kadar hakimsin peki hele bunu bir açıkla
Bende anlamadım tahminim Hakan Şükür'ü kastetmiştir. Amacı bize fet dokundurması yapmaktı galiba manasızca konuyu bize getirdi. Birde reis güzellemeleri esnasında bizim tiribünden ona küfür edildiğinin de altını çizdi. Yani dayanamadı GS düşmanlığını bu alakasız konuda da saklayamadı.

Biz de bu yanlı hatta fb hizmetkârı şeytanı izleyip reyting kazandırıyoruz. Takip etmemek lazım. Gs taraftarı bunun suratının halini görmek için bile o programı izlememeli ki gündemden silinsin gitsin Fb tv de amigoluk yapsın.

Feto işlerine girerek hata etti iblis çünkü ucu en çok kendi kulübüne dokunacak
Rasime laf ediyor peki kendi oyuncusu belesoglu 1.sinifi fetocu degilmi sohbetlerde dizinin dibinde resimleri yokmu
Belesoglu tam darbeden önce rabiayae döndü yoksa delikteydi simdi

Üst Alt