Rıdvan Dilmen Yorumculuğa Geri Döndü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Yorumculuğa Geri Döndü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam tek başına program yapan bir adam yanındaki sunucu ona sadece soru soruyor program formatı bu. Ntv başkanı fanatik fbli fener sevdalısı yanlı bir kanaldı. Orada amigoluk yapıyordu tamam format buydu tamam. Ama şimdi devlet kanalında, senin benim paralarımla fener amigoluğu, fener algıcılığı mı yapacak? Buna nasıl izin verilir? Ben de vergimi ve hakkımı helal etmiyorum.

Hadi oynayan 1 m. dolar alıyor da yorumlayan nasıl 1 m. dolar alır arkadaş? Çıldırmamak elde değil. Adam gibi analiz yapsa, gerçekten kimsenin görmediği şeyleri söylese neyse diyeceğim. Adam daha Premier ligdeki topçuları tanımıyor. Bilgi birikim sıfır, dünya futbolu sıfır. Çok biliyorsa bu destekle(!!) istediği takımı çalıştırır. Çalıştırsın bir takım görelim madem o kadar çok biliyor.

Benim hakkım olan kısmı haram olsun

Yine tek başına çıkıp, itiraz edebilecek kimse olmadığından, sanki onun söylediği herşey doğruymuş, kanunmuş gibi ahkam kesecek, takımını kollayacak, üstelik bu devlet eliyle yapılacak, vergilerden 1 milyon para alacak, hem de yaptığı hiçbirşey olmadan, zerre sorumluluk olmadan

Çoğu hocadan fazla para alacak ve yaptığı tek şey haftada 4-5 saat fener lehine propaganda yapmak
Ne bir hazırlık, ne bir çalışma, ne en küçük bir sorumluluk
Tek yapması gereken biraz ayık bir şekilde stüdyoya gelebilmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt