rıdvan dilmen - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıdvan Dilmen: ‘Medyayı ele geçirdi bu çete. Turkcell - Bipspor üzerinden ele geçirdiler. Spor müdürlerini de iyi paralara maaş bağladılar. Hepsini isim isim açıklayacağım’

Rıdvan Dilmen: ''Rasim Ozan Kütahyalı, sen şike zamanında FETÖ sevdalısıydın.''

Rıdvan Dilmen: “İbrahim Seten vatan hainidir, FETÖ sevdalısıdır.”

Rıdvan Dilmen: ''Mehmet Aslan, İbrahim Seten'i de al yanına git Pensilvanya'ya!''

Rıdvan Dilmen: ‘Medyayı ele geçirdi bu çete. Turkcell - Bipspor üzerinden ele geçirdiler. Spor müdürlerini de iyi paralara maaş bağladılar. Hepsini isim isim açıklayacağım’

Rıdvan Dilmen: ''Rasim Ozan Kütahyalı, sen şike zamanında FETÖ sevdalısıydın.''

Rıdvan Dilmen: “İbrahim Seten vatan hainidir, FETÖ sevdalısıdır.”

Rıdvan Dilmen: ''Mehmet Aslan, İbrahim Seten'i de al yanına git Pensilvanya'ya!''

IMG_2830.JPG

Rıdvan Dilmen: “Benim adım Rıdvan Dilmen, şeytan değil. A Spor ve Erman Toroğlu’ndan özür bekliyorum.” (NTV)

Ne kadar fetöcü varsa hepsi yargılansın isterim! İşi spordan siyasete dökeceksek ne fener başkanı temiz kalır ne de sürekli zikrettiği zat kalır.

Türkçe Olimpiyatlarına ben mi reklam verdim Koç grubu mu?

Rıdvan Dilmen: "Dursun Özbek'i aradım, "Sayın başkan, sitenizde FETÖ amblemi var' dedim. Böyle bir şey olur mu dedi, hemen kaldırttı."

Rıdvan Dilmen: ''Seten Grubu, Fatih Terim'i Milli Takım'da istemedi. Medyada, Terim yüz kızartıcı suç işledi diye algı yaptılar. Adam tazminatını bile alamayacaktı.''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt