Rıdvan Dilmen'den Arda Turan Açıklamaları! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen'den Arda Turan Açıklamaları!

Sarper bu siyasi baskı falan abartıdan öteye geçmiyor. Sen camia olarak dik durursun kimse sana zorla birsey dayatamaz. En basit örnek fiko. Tff ye filozof icin rest çekti.

TFF'nin işgüzarlığıydı o,arkasında siyaset yoktu veya çok uğraşmadılar demek ki.Siyaset isteseydi sırtında götürürdü Fiko Şenol'u Milli Takım'a.Cumhurbaşkanı açık açık stadı biz yaptık dedi,karşı gelebilir mi Fiko siyasete?Öyle bir olasılık yok.

Aksine umarım öyle değildir.Siyaset istiyorsa gelir dediğim gibi.Eğer ortada sadece kulübün ve Arda'nın talebi varsa taraftar tepkisiyle engellenir bu durum.
Benim umarim dedigim, umarim siyasi baski yüzünden öyle konusuyorlardir, istekli gibisinden ama yinede Ardanin gelisinin bir sekilde engellenmesini umud ediyorum.
Senin dedigin gibi cikarsa zaten engel olmak cok zor olacak.

Son düzenleme:
Bunu sadece galatasaray yendiginde dinleyesim geliyo coskulu takim diyo favori diyo taman baska konusmasin

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim umarim dedigim, umarim siyasi baski yüzünden öyle konusuyorlardir, istekli gibisinden ama yinede Ardanin gelisinin bir sekilde engellenmesi.
Senin dedigin gibi cikarsa zaten engel olmak cok zor olacak.

İşte ben de diyorum ki umarım kendileri istedikleri için öyle konuşuyorlardır.Taraftarı karşılarına alamazlar böyle bir dönemde.O istekleri bir anlam ifade etmez yani iş ciddiye bindiğinde.Ama işin içinde 'Arda'yı Galatasaray'a alın' tarzı bir talimat varsa bunu engellemenin pek bir yolu yok maalesef.Umarım öyle değildir dememin sebebi bu.

Tff hakkindaki aciklamalari ve bazi baska detaylar dogru zaten bizim de soyledigimiz seyler

arda konusunda neden bu kadar sahiplenici davranma hastaligi var bunda ertemde filan anlayamiyorum

arda milli takima asiri lazim veya gecmiste muthis katkilari olmus birisi degil ki , ben ardayi sadece 2008 de cek ve isvicre maclarinda kader adami olarak gordum o kadar

zaten o gunlerdeki ardaya da kimse karsi degildi , o zaman hamite selcuk a da bu kadar sahip ciksalardi .

Ardanin bu olcude sarmalanmasinin bir tane mantikli gerekcesini sunun bana

Arda haberlerini okumaktan bu hale döndüm..

daily_picdump_2638_640_high_89.jpg

Quakerboy Gs Sözlük‏ @quakerboygs 7 sa.7 saat önce

Devre arasında Galatasaray’a dönmesi için medyada çıkarılacak haberlerle taraftarın tepkisi ölçülecek.. Benden söylemesi..

Quakerboy Gs Sözlük‏ @quakerboygs 7 sa.7 saat önce

Arda Turan: Geçtiğimiz hafta Cenk Ergün’le bir görüşme gerçekleştirdi. Galatasaray’a dönme konusunda oldukça istekli gözüküyor..

Rıdvan ardanın takımı karıştırmaya müsait olan yapısını bildiğinden medyada gündem oluşturmaya calisiyor ama yönetim boyle tarihi bir hata yapmaz bence

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray yarın kazanırsa şimdiden 2. ile olan puan farkı 8 oluyor. Böyle lig mi olur ya?"

ŞİKECİ PİS HERİF

Hakem hatası ile kaybedersek şikeye teşvikten içeri alınmalı.

Üst Alt