rıdvan dilmen'in trt'de hayrına yorumculuk yapması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

rıdvan dilmen'in trt'de hayrına yorumculuk yapması

AJANSSPOR - HABER
Gazeteci Orhan Yıldırım'ın stopaj yüküyle birlikte TRT'ye yıllık faturasının 11 milyon 900 bin lira olduğunu iddia ettiği ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen'den cevap geldi. TRT Genel Müdürlüğü'nden sonra Dilmen de Yüzde 100 Futbol programında konuya dair açıklama yaptı. Dilmen, TRT'den tek kuruş almadığını ve bundan sonra da almayı düşünmediğini söyledi.
Dilmen, canlı yayında konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Tek kuruş para konuşmadım"​

"Girmek istemiyordum ama 1.5-2 aydır başladı. Herkes mali müşavir olmuş TL'ye çeviriyorlar. Bazı siyasiler de bunu konuşmaya başlamış. Ben 25 yıldır yorumculuk yapıyorum. Çok şükür hamdolsun güzel de paralar kazandım. Geçen sene kendiliğimden ayrıldım ve yorumculuk yapmama kararı aldım, ciddi paralar da bıraktım. Mart’tan sonra, tatil döneminde insanlardan büyük bir teveccüh gördüm. Sonra da TRT Spor ailesi beni almak isteyince, Türkiye’nin yüzde 99’una ulaşan bir yerle de tek kuruş para konuşmadım. "

"Ne 1 kuruş para aldım, ne de almaya niyetim var"​

"Ne 1 kuruş para aldım, ne de almaya niyetim var. TRT’de bu toplamda 3. yılım, 1 TL para almadım ve almayı da düşünmüyorum. Ben ekmeğimi yedim çok şükür Sözleşme dahi yapmadım TRT ile. Sağ olsunlar beni bu ekranda görmek istediler. İstemeyen, beğenmeyen olabilir saygı duyuyorum. Türkiye’nin yüzde 99’una ulaşaibliyorsam burada ben de mutluyum. İnşallah sezon sonuna kadar da birlikte olacağız."
Şike yapıp kahraman olunabilen, Ata'ya suikast yapıp Atatürkçü olunabilen bir camiada bir başka yiğitlik destanı. Meğer adam parasız yapıyormuş ya programı. Birde utanmadan iftira atıyorsunuz bu yüzü, yüreği tertemiz melek gibi adama. Herif cebinden harcayıp programa gidiyor sizse adama neler neler diyorsunuz.

Sözleşme olmaması olmasından daha şüphe uyandırıcı. İnsan ister istermez "El altından kim bilir neler alıyordur" diye düşünüyor haklı olarak. Çıkarsa sözleşmesini yayın başına 10-20 bin alıyorum dese kimse bir şey diyemezdi.

Para almadım demişti en son diye okumustum. Nekadar dogru yanlış bilmiyorum. Ama ortalikta dolanan meblağlar doğruysa buyuk vurgun.

Bu da yeni huy oldu bir deli sıkıyor bir yalan 500 akıllı inanıyor.ridvan i çok sevmem siyaset ve sporun köprüsü herifin teki ama
Adam çıktı açıkladı 60 bin lira aylık teklif etti TRT kabul etmedim para almıyorum dedi
Bu yalanı atan bir kaç gazeteciye de dava açtı.
Bir tarlada 600 tane Honda Civic fotoğrafları görünce aha stok yapıp millete 0 araba yok diyip yalan söylüyorlar tarla araba dolu diyen güruh da aynı.
Her gördüğün her duyduğun doğru değildir beddua etmeden sövmeden biraz araştırma yapmak lazım.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu Trt’yi izleyen kaldı mı memlekette?
Bu kanalı izleyenlerin İQ’sunda otamatikman %50 düşme görülür.
Ya da IQ’su ayakkabı numarası ile aynı olan kişiler izliyordur.

Bu da yeni huy oldu bir deli sıkıyor bir yalan 500 akıllı inanıyor.ridvan i çok sevmem siyaset ve sporun köprüsü herifin teki ama
Adam çıktı açıkladı 60 bin lira aylık teklif etti TRT kabul etmedim para almıyorum dedi
Bu yalanı atan bir kaç gazeteciye de dava açtı.
Bir tarlada 600 tane Honda Civic fotoğrafları görünce aha stok yapıp millete 0 araba yok diyip yalan söylüyorlar tarla araba dolu diyen güruh da aynı.
Her gördüğün her duyduğun doğru değildir beddua etmeden sövmeden biraz araştırma yapmak lazım.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Osman merakımdan soruyorum sen para almadığına inanıyor musun? Hiçbir ücret almaması eşyanın tabiatına ters bi durum değil mi sence? Sonuçta fenerbahçe gibi dürüstlük timsali bir camianın en fanatik adamları dan biri bunu söyleyen.

Adam keyfine yorumculuk yapıyor beleşe, öğlen yemeği akbil felan TRT'den. Zevk meselesi işte çıkarsın iki lak lak iki çay bir püskevit.
Karnı da doyuyor maaşa gerek yok.

Gscimbom mobil

Evet
Rıdvan Dilmen: “Benim bir tane oyum var. Cumhurbaşkanı Erdoğan siyasete devam ettiği sürece de oyumu Erdoğan'a atacağım. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şahsına oy atıyorum. Erdoğan bırakırsa AK Parti’ye oy atmam. Son yerel seçimlerde de oyumu Binali Yıldırım'a verdim."

710 bin kez haram olsun.

Devlet televizyonu Galatasaray'a meydan okuma yeri değildir, lütfen bu beyefendiye haddini bildiriniz. Vergilerim bakalım ne kadar saçmalamış diye TV açmak istemiyorum.

Abi napıyor bu adam, atomu mu parçalıyor? Millet ile resmen dalga geçiyorlar. Gitsin özel kanal da ne alıyorsa alsın.

Üst Alt