Rıdvan: "Muslera'nın penaltı atmasını Fatih Terim'e yakıştıramadım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Muslera'nın penaltı atmasını Fatih Terim'e yakıştıramadım"

Cevap: Rıdvan: "Muslera'nın penaltı atmasını Fatih Terim'e yakıştıramadım"

Konuşma yürü git rıdvan fenerli şikeci iğrenç herif seni ağzından salyalar akıta akıta kudurma

Milli maçta kulaklığı bırakıp giden adam bunu diyor :D

başlığı değiştirelim lütfen

rıdvan="musleranın attığı gol bana girdi"

[video=youtube;YKEPDc3IXwY]https://www.youtube.com/watch?v=YKEPDc3IXwY&feature=related[/video]

kupayi gördünmu ridvan sen ondan bahset :D

çıldırın lan !

musleranın penaltısından sonra volkanın mahsun bakışının capsini bulabilecek var mı :D iyi gülmüştüm o ana

Yahu böyle salak bir adam olamaz ulan sanane yavşak sanane açtıracak şimdi ağzımı ulan ya sana giren çıkan ne lan?

47brp.jpg

Hahahaha kanırta kanırta şampiyonuz lan bu sene bütün şikecilere inat o kupanın kulpunuda alır bir yerine monte edersin artik ridvan :D

Stoch ıcıp ıcıp direge vuruyor gay oldugu ıddaa edılıyor rıdvan efendı gıt kendı takımına yorumunu yap azızın kopeklıgını yapma orda

Rıdvan eziği, sen kimsinde Fatih hocaya bir şey yakıştırabiliyorsun? Senden olsa olsa şikebahçeye amigo olur. yada telekulak mı desem?

len aziz başkanın şike yapmış onu yadırgamıyonda. muslera masum bir penaltı atmış onumu yadırgıyon.

ya arkadas bakiyorum her yorumcu etik bekcisi olmus futbolun güzel seylerini konuscaklari yerde ,her macta bir kil ariyorlar ya hakikaten insanlari bu yorumcular futboldan sogutuyorlar kardesim banane manisanin ligden düsmesine banane yok ilker kizmissa nedir bu yaa .

elin almani spor programmlarinda 3d olarak nasil gol atilir nasil futbolcunun pozisyon almasi gerektigini gösterirler ve izleyen genc futbolculara birazda olsada egitirler bizimkiler ise futbolda ne kadar kirli isler yapildigini gösterirler yok nasil sike yapilirmis yok nasil tesvik verilirmis daha bu yasima geldim tesvikin nasil verildigini detayli olarak bilmezdim saolsunlar artik bizimkiler gösterdiler.

Üst Alt