Rıdvan'dan Aydınlar'a Cevap | Video - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan'dan Aydınlar'a Cevap | Video

Cevap: Rıdvan'dan Aydınlar'ın Sözlerine Tehdit Gibi Yanıt

ridvan: "baskan fb yi cl ligden atinca mesaj attim baskana, olmadi baskanim dedim, birseyler daha yazdim ama hakaret yoktu"

ne oluyor?

Çok iyi oldu bu açıklama ama Ali Goç Rıdva'nın ağzına acı biberi yüklüyecek :D

sow u neden aldıkları belli oldu,aslında maa bu bilgiyi rıdvana aykuta söylemekle suç işlemiş olmuyor mu?

valla yine erman hakli cikti, inanilir gibi degil ama bu adam eger sert konusuyorsa, yüzdeyüz dogrudur o olay, ermandan bahsediyorum

aykut "külliyen yalan" dedi

ridvan: "aykut yalanci" dedi

Aykut Kocaman hakkaten çok sinsi. Külliyen yalan dediği toplantıyı hem MAA hemde Rıdvan doğruladı.

MAA yöneticileriniz şike yaptı deyince Aykut bizi küme düşürün demiş. Duruşları bu. Bizi küme küme düşürün duruşu. :))

Bu görüşme sanırım Erman hoca nın, Aykut uçaktan inip Rıdvan ile beraber MAA ile görüşmeye gitti dediği. Aykut da bunu soran gazeteciye külliyen yalan demişti. Bir teknik direktör böyle bir ortamda federasyon başkanıyla ne görüşürür ? Belliki ağlamaya gitmişler. Sonra inkar ediyorlar...

Rıdvan ın buna benzer bir yalanı daha çıkmıştı...Birilerine, eşiyle beraber başbakanın evinde kaldığını söylemiş. Başbakana çok yakınım, evinde yatıya kalıyorum falan diye hava atmış. Ama programda, öyle bir şey söylemedim dedi. Sonra bir şahit doğruladı. Rezil oldu Rıdvan.

yatiya niye gidiyorlarmis ki? ;)

Basın bu açıklamanın çok üstüne gitmesi gerekiyor gitmezse doberman'dan kaçış yok :D

MAA ''Uefa'yla eksi puanda anlaştık.

Aykut ''Saha içi temiz.Yarım puan bile silemezsiniz'' demiştir.

Erman haklı çıktı. Sonuçta bu pazarlığa giriyor. Her ne kadar Aykut kabul etmesede. Zaten erman da aykut yarım puan dahi sildirtmem demişti diye bir şey söylemişti.Bunu gizlice nasıl söyler ya ? Madem küme düşmeyi istiyorsun niye Sowu aldırtıyorsun Aykut ?

Beyler bu konuşmaların hepsinden UEFA haberdar oluyor . Bunların kurtuluş yolu kalmadı artık .

artik saha ici temiz olaylarina basladik,

eskisehir

ibb

gencler

sivas

alin size dört tane saha ici temiz olmayan mac.

Sanki sike icin komple fener takimin haberi olmasi lazimdi. Cok gerzek bu fbliler.

Aydinlardan bir aciklama daha bekliyoruz

Bunlar kendi pisliklerini kendi oyuinlarina ortaya dokecekler Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxd ;)

ridvan bu aciklamalari yaparak aslinda fenere zarar verdi, hemde pis zarar

yoksa bunlar yine bir is mi ceviriyorlar?

Üst Alt