Riekerink: ''Bazı şeyleri daha iyi yaptığımızı düşünüyorum, derbi farklı olacak'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: ''Bazı şeyleri daha iyi yaptığımızı düşünüyorum, derbi farklı olacak''

farkli-olacak-94954759_942016092456.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Hollandalı teknik adamın yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamaları şekilde;

“Maalesef iyi bir oyun çıkarmadık, fakat bazı şeyleri daha iyi yaptığımızı düşünüyorum. Sporun içinde olan herkes bilir ki, bunun gibi durumlardan çıkmak için bir galibiyet gerekir. Üst üste kötü sonuçlar alındığında ne yazık ki böyle oluyor. Futbolcular da kazanamadıkça özgüvenleri azalıyor. Taraftarın tepkisi için ise sadece ne olursa olsun burada olduklarını söyleyebilirim. Geldikleri için teşekkür ediyorum. Şunu da bilmek gerekiyor ki derbilerin atmosferleri çok farklı olur. Artık tamamen Fenerbahçe ile oynayacağımız maça odaklanmak zorundayız.”

Lig TV

Moderatör tarafında düzenlendi:
4stoper le bi zahmet pozisyon vermeyelim.
Gidemedikte adam akıllı.
Hocalık bi durum yok milyon dolarlık esseklerle bundan fazlası olmaz.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koray´i bek oynatirsa gelecek hafta, Volkan Sen hacamat eder orada... Dar alanda, calimlari cok tehlikeli. Hantal oyunculari affetmiyor.

öyle cok rezil de oynamadik aslinda ama Yasin pozisyonlarin hep icine etti ve genel olarak cok yavas oynuyoruz

Üst Alt