Riekerink, Derbi 11'ini Belirledi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink, Derbi 11'ini Belirledi!

galatasaray_11.jpg

Galatasaray'da hafta sonu oynanacak Beşiktaş derbisi, öncesi teknik direktör Jan Olde Riekerink başlangıç kadrosunu belirledi.

Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından bugün devam eden sarı-kırmızılılarda teknik direktör Jan Olde Riekerink, ilk 11'ini şimdiden belirledi.

Çaykur Rizespor ile oynanan mücadelede sergilenen futboldan oldukça memnun kalan Riekerink, bu kadroyu bozmayacak.

Buna göre Galatasaray, Beşiktaş derbisine Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Carole, Tolga, Selçuk, Bruma, Sneijder, Yasin ve Eren 11'i ile başlayacak.

Gamaspor

Son düzenleme:
Sabri ve Selçuk dışında doğru bir on bir

Ben olsam tekrar linnesi denerim

Önünde yasin gibi defansa yardım eden biri ile o kadar dağılacağını sanmıyorum

Cavanda iyileşti ise oda olabilir ama hocanın huyu daha takımla maça çıkmamış oyuncuları direk on bire koymuyor

De jong iyileşmedi ise hamit bile daha iyidir toptan kaçan birinden

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Son düzenleme:
............Muslere
Cavanda chej Hakan Carol
............De jonk...........
.........Selçuk..Tolga.....
Bruma.............Snejder
............Eren.........

11 budur

Antrenmanda as-yedek takımları bu şekilde oluşturmuştur en fazla ki bu bile haber değeri taşımaz. Yarınki antrenmanda birkaç mevkide farklı futbolcuları deneyebilir, daha çok var maça...

Su kadro ordan puan kopartsin ben essegim diye aniracagim. Ne Selcugu ne sabrisi ne yasini arkadas. Elinde daha iyi oyuncularin var yeniliyorsanda onlarla yenil.

............Muslera...........
Cavanda..Chedjou.. Hakan..Carole
.........Selçuk....Tolga.....
Sabri......Snejder.......Bruma
............Eren..........

Sub:Cenk,Semih,De Jong,Jouse,Sinan,Yasin,Podolski

Josue,Cavanda,De Jong gibi oyuncular dısarıda kalınca sıkıntı yaratabilirler.Sonradan da olsa bu oyuncular dakika bulmalı.Hoca sabit düsünüyor.Aynı 11 olmaz sürekli.Sabri Rize macinda geriye dönüslerde cok ciddi sıkıntılar yasadı.Eski dinamizmi yok.Cavanda hazırsa oynamalı.Cavanda oynarsa Besiktas'ın en etkili oyuncularından Caner'in de hücum anlamında etkisi azalacaktır.Cavanda-Bruma'lı kanatta Caner rahat rahat ileri cikamaz.Bu 2 oyuncu (özellikle Bruma) Besiktas'ın sol tarafı icin ciddi tehdit.Keza Sinan'da diger hücum beki Gökhan üzerinde tedirgin edecek unsur.Sinan ve Bruma'nın sahada olması gerektigini düsünüyorum.

Sabri ve Selcuk oynayamaz kendi topuguna sıkacak biri degil Riekerink.Eger bu ikili oynarsa işimiz Allah'a kalmış

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt