Riekerink, Futbolcuları Sabah 07.00'de Koşuya Kaldırdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink, Futbolcuları Sabah 07.00'de Koşuya Kaldırdı

5039228.jpg

Teknik direktör Jan Olde Riekerink, İsviçre kampına hızlı başladı. Senelerdir kamplarda güne saat 09:30'daki sabah kahvaltısı ile başlayan Sarı-Kırmızılı futbolcular, dün sabah 07.00'de uyandırılınca neye uğradıklarını şaşırdı.

Riekerink'in talimatıyla güne, 07:30'daki kros çalışmasıyla başlayan futbolcular, yarım saati geçen bu koşunun ardından kahvaltı yapıp, yine sabah 10:30'da da ikinci çalışmayı gerçekleştirdi.

Akşam yapılan antrenmanla birlikte günü 3 çalışmayla bitiren Galatasaray'da ilk günden Hollandalı hoca ağırlığını koymaya başladı.

(Hürriyet)

İyi , iyi , pestillerini çıkart Riekerink , iyice kondisyon yüklesinler 34 hafta at gibi koşturup mücadele etsinler.

O zaman kaybetseler bile arkalarında dururuz işte.

ben olsam mıntıka temizliği bile yaptırırdım karavanaları da olcan ve hamit'e yıkatırdım...
milyonluk adamlar 2. yarıdan itibaren sütçü beygirine dönüyorlardı

Helal hocam adamın dibisin.

It gibi koştur bizim milyonluk eşşekleri.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Jan Olde Riekerink bana yalan gelmiyor, değişik bir adam ister istemez ağırlıgını koyup kendine başarılı olmak isteyecektir bundan doğal ne olabilir, arkasına selçuğu ve s10 aldımı takımda ağırlıgı daha çok olacaktır.. Hayırlısı diyelim çok sevmediğimiz adamı hayır, çok çok sevilmekte kendi elinde sonuçta..

Oynattığı futbol,teknik bilgisi peki?

Başkanım işini biliyor işte.

Geldiginden sonra belli bir pozitif dokunusu oldu takima bence. Bakalim yaz kampi gecirsin de takimla ne yapacak cok merak ediyorum.

Ben zaten hep diyordum burada lig bittiginden beri Dursun bundan daha iyi hocayi bulup getiremez diye. Bülent Korkmaz bile reddediyor adami, düsün yani.

Üst Alt