Riekerink: ''Hedefimiz kesinlikle finali kazanmak'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: ''Hedefimiz kesinlikle finali kazanmak''

jan-olde-riekerinkte-aeb4a23f5f99b54ddf78.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Fenerbahçe ile oynanacak olan Türkiye Kupası'nın öneminin farkında olduklarını ve bu maçı kazanmak zorunda olduğunu söyledi.

İşte Riekerink’in sözleri:

“Bu akşamı iki bölüme ayırabiliriz. Skor iyi bir skor. Takımımı tebrik ediyorum. İyi pozisyonlara girdik ve iyi oynadık. Bugünkü hedefimiz galip gelip diğer maçtan güzel bir skorun gelmesiyle 5. bitirmekti. Bu olmadığı için üzgünüz.”
İyi bir oyuncu grubuyla çalıştım. Benim mentalitemi anladılar. En iyi şekilde sahaya yansıtttılar. İlk günden beri hep daha iyiye gittik. Çok önemli bir final bizi bekliyor. Bizim için, oyuncularımız, teknik ekip ve bütün taraftarlar için önemli bir final. Ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Hedefimiz kesinlikle finali kazanmak.”

AMK SPOR

Riekerink: ”Hedefimiz kesinlikle finali kazanmak”

türkiye kupasının bana göre en büyük finali olacak her açıdan çok anlamlı bir final !! kazanırsak en ölü halimizle bile sezonu iki büyük kupayla tamamlamış ve feneve karşı büyük bir psikolojik üstünlük sağlamış olacağızz hem 4.yıldız hala bizde olacak hemde yere göğe sığdırılamayan bok gibi para harcanan yızdıvlar topluuluğu fenevbağceyi büyük bir kaosa sürüklemiş olacaz ! aksi bir sonuçta ise 2 yıl avrupada olmamak kuş medyasının alaycı tavırlarına maruz kalmak maddi yönden ve marka değerimiz açısından ciddi sıkıntılarla dolu geçecek yıllar bizi bekliyor olacak ! tabi kupayı almamız bu yönetime güvenoyu verdiğimiz anlamına gelmemeli hangi sonuç olursa olsun yönetim istifa !!!! bu yönetimle futbolda büyük başarı asla gelmez

Son düzenleme:
Üst Alt