Riekerink: "Herkes kalbini ortaya koydu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: "Herkes kalbini ortaya koydu"

riekerink_bursa_maci_25_11_16.jpg

Galatasaray'ın Bursaspor'u 3-1 mağlup ettiği maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan teknik direktör Jan Olde Riekerink'in sözlerinden Ajansspor.com'un sözleri şöyle:

"Takımımla gurur duyuyorum. Son maçlarda aldığımız olumsuz sonuçlara en güzel şekilde cevap vermemizi reaksiyon göstermemiz gerekiyordu. Maçtan önce bu reaksiyonu görmek istiyorum demiştim. Bütün takım, herkes kalbini ortaya koydu. Özellikle geçen haftaki yenilgiden dolayı hepimiz çok üzgündük. Çıkıp galip gelmemiz gerekiyordu. Bunu da en iyi şekilde yaptık.

Bu reaksiyonu göstermemiz gerekiyordu, ihtiyacımız olan buydu. Negatif bir senaryo bile olsa, reaksiyon göstermemiz gerektiğini konuştuk. Ayağa kalkmamız gerektiğini düşünüyorduk. 90 dakika isteyen, arayan ve mücadel eden bir Galatasaray vardı. Zor bir hafta geçirdik. Mental anlamda takımı hazırlamak kolay değildi. Bunu hocalarımızla beraber iyi yaptık. Takımım da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.

Sneijder çok iyi performans gösterdi. Yaratıcılık eksikliğinden bahsediyorduk. Bugün Wesley forvete daha yakın oynayarak daha etkili oldu. Göbekte final paslarını atabildi. Onun gösterdiği performanstan dolayı çok mutluyum"

PORTAL HABERİ

Mac sonunda benim dedigime geldi yine, Sneijder i forvete daha yakin oynatmaya calistim dedi. Bizde bunu diyoruz zaten. Klasik 10 numara gibi oynamali, Turkiye de her zaman is yapar ozaman. Fazla geriye cekersen olmaz.

Üst Alt