Riekerink: ''İnsanların sahadaki takımın Galatasaray gibi oynadığını hissetmeli'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: ''İnsanların sahadaki takımın Galatasaray gibi oynadığını hissetmeli''

riekerink_ten_basketbol_takimina_mesaj_h4231_0a674.JPG

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Beşiktaş derbisinde ilk yarıda ortaya koydukları futbolun, tribünden büyük beğeni aldığını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Beşiktaş derbisinde ilk yarıda ortaya koydukları futbolun, tribünden büyük beğeni aldığını söyledi.

Hollandalı hoca, “En önemli hedeflerimizden biri, insanların sahadaki takımın Galatasaray gibi oynadığını hissetmesi ve bununla gurur duymasını sağlamaktı. Oynama şekli, topa sahip olma, tutku, rakip üzerinde kurulan baskı ve sahaya kalbini koyma... İlk yarıda taraftar ve oyuncu arasında kurulan iletişimin nedenlerinden biri de buydu. Ama bu durumu ikinci yarıda sürdüremedik ve kaybettik” dedi.

Fanatik

[url]https://www.gscimbom.com/riekerink-insanlarin-sahadaki-takimin-galatasaray-gibi-oynadigini-hissetmeli/[/URL]

Elde potansiyeli açığa çıksın diye beklediğimiz Bruma, Sinan, Telles, Linnes, Carole, Koray, Emre gibi futbolcular var. İşin güzel yanı gerçekten bu isimlerden hangisini kullansa iyi kötü verim alıyor. Malum parasızlık. Önümüzdeki sezon da en güzeli böyle transferlerle yola devam etmek. Çok koşan yetenekli askerleri Sneijder, Podolski ve Muslera'nın çevresine serpiştirmek. İşte bu durumda bana göre Riekering gerçekten takımla da kimyasının uyuşmuş olduğunu göz önünde bulundurursak en ideal hoca adayı. Ama mesela bir Mustafa Denizli gibi ismi yok. İsmin büyüklüğüne bak Mustafa Denizli... Neyse bunu irdelersem ağır şekilde "fucking turkish mentality" meselesine girmem gerekecek.

Özetle adam altyapı hocası. Elimizde de potansiyeli ortaya çıksın diye beklediğimiz önemli yatırımlar var. Tamam Riekering altyapıya dönsün. Ama bence 1 sezonu daha A takımı başında geçirsin. Önce buradakilere altyapı eğitimi versin. Bana göre teknik direktörlüğü de hiç fena değil.

Iyi ve guzel futbol oynamamiz icin yetenekli ayaklarin olmasin lazim ve bu takimda bu cok bariz bir sekilde eksik.

sen sonradan geldin ama denizli ve hamza işbilmezleri ve yönetim fiyaskosu bizi bu durumlara getirdi.. acilen gitmeli ve işi bilir başkan gelmeli olay bu hoca bulunur oyuncu alınır sonra

Üst Alt