Riekerink, Jetro Willems'i Göz Hapsine Aldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink, Jetro Willems'i Göz Hapsine Aldı!

Sol bekte alternatifsiz kalan Carole'in performansında ki düşüşü önlemek adına o bölgeye takviye talebinde bulunan Riekerink vatandaşı Willems'i istedi.

Sezon sonu PSV ile olan sözleşmesi bitecek olan 22 yaşında ki Hollandalı sol bek ile görüşen Riekerink olumlu yanıt aldı.

Konuyu yönetime iletme karari alan Riekerink şartların uyması halinde devre arasında cuzi bir bonservis ile bu oyuncunun takıma kazandırılmasını talep edecek.

Bize gelecegini zannetmiyorum, ama Telles i elestirenler aynisini da Willems icin yapacaklar eger gelirse. (ofansif iyi, defansif kotu)

Son düzenleme:
Bu Telles'in hucum yonunu bir ben goremedim sanirim.

Ne calim , ne dribbling , ne orta sadece biraz pas becerisi yuksekti...

Bilemedim siz ne goruyorsunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gelsin yarın başlasın. Bonservisi elinde, genç ve kaliteli. Sözleşmesi bitenler arasındaki en iyi sol bek.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence alınması son derece iyi olur şartları da uygun olur gibi
Carole ile güzel bir sol bek rotasyonu olur keşke sağ bek içinde çözümü bulabilsek ve rahatlasak artık.

Riekrinkin istediği oyuncular alınsın istiyorum ama sadece hollandali oyuncular ile ilgilenmesi onun adına da bizim adımıza da endişe verici.

<21.05.17-----20.45>
Şampiyon CİMBOM!

Adamsın Jor işte futbolcudan anlıyan teknik tirektör :cimbombom::cimbombom: gel lan kara boğa
Takımın yarısı hollandalı bir işe yarasın şu adamı getirin bedava'ya da millet hücumcu bek görsün

Jetro Willems'in konusu açılıyor formda en son haberi olan benim :D :D

Yarın öbür günlerde de Sakho ve Badu için girişimler başlasın ben şurda mutluluk patlamaları yaşayım sessiz sessiz :D

telles bizde ne oynadı defanfis ofansif bir allahın kulu anlatsın.. defansta zaten sıfırda ofanstada bir ismail köybası benim gözümde.. Sneijderle 2 paslastı diye topcu yaptınız adamı. aynı sey caner icinde gecerli, bizdeyken takımın içine etti hala caneri isteyenler var.. bu carole size çok gençler umarım gider kısa zamanda.. onun dısında bu arkadasta gelsin maliyeti ucuz ise..

Üst Alt