Riekerink: "Kendinizi daha ağır idmanlara hazırlayın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: "Kendinizi daha ağır idmanlara hazırlayın"

5004870.jpg

Teknik direktör Riekerink, İsviçre kampının sonunda oyuncularına bir konuşma yaptı.

Hollandalı teknik adam, öğrencilerine gösterdikleri özveri için teşekkür etti. Riekerink ardından futbolculara uyarıda bulunarak, “Bu kampta iyi çalıştınız. Ancak bizim için asıl tempo yakalayacağımız dönem, ikinci kamp çalışmalarımız olacak. Kendinizi daha ağır idmanlara hazırlayın. Danimarka kampı daha zorlu geçecek” ifadelerini kullandı. Başarılı teknik adam takıma 1 gün izin verdiği için dün antrenman yapılmadı.

Fanatik

başta selçuk olmak üzere yerli çete yakında senin başını yer...bu adamlar çalışmaya değil yatmaya idmana geliyor. çok sıkarsan kuyunu kazarlar. göbeklerinden ne mal olduklarını anlamadın mı hocam ?

bence yeterince şans verilmedi manciniye gömmeyelim prandelli desen neyse
Mancini benim gözümde hoca değil. İyi fm menajeri belki ama eğitici özelikleri yok denilecek kadar az.
Bide tabiki şanslı hemde baya şanslı kariyer açısından. Prandeli bile ondan iyi benim gözümde Florenzde yaptıkları ile ki müthiş bir takım ortaya çıkarmıştır o dönemde az imkanlar ile.
Prandeli yi istikrar konusunda ama bende tabiki beğenmiyorum. Mancini yi tutun tabiki ama lütfen gerçek hocalar ile kıyaslamayın. Rierikerink tam bir eğitici elit hocadır. Alt yapı özellikli ama inşallah a takıma level atlayacak bizde.

Fatih terimci olarak söylüyorum bide üstelik. Bu adam uzun yıllar sonra ülkeye gelmiş gerçek full bilgili futbol adamıdır.

Boş yapma yatan adamın göbeği böyle mi olur ?

mesajı yazarken aydın kesin benden bu fotoyla alıntı yapacak dedim dediğim de oldu ama cevabım da hazır.
futbolcunun olması gereken hali zaten budur ancak bu her şey demek değildir.
beli dönmeyen mental anlamda zayıflamış selçuk az kilo verdi diye çalışmış olmuyor. şu halimle ben bile 2 ayda 15 kilo verip bacak kası yaptım bir zahmet o kadar da olsun .

mesajı yazarken aydın kesin benden bu fotoyla alıntı yapacak dedim dediğim de oldu ama cevabım da hazır.
futbolcunun olması gereken hali zaten budur ancak bu her şey demek değildir.
beli dönmeyen mental anlamda zayıflamış selçuk az kilo verdi diye çalışmış olmuyor. şu halimle ben bile 2 ayda 15 kilo verip bacak kası yaptım bir zahmet o kadar da olsun .

CmrD4d_WAAAAvPT.jpg

sneıjder fetişisti değilim ki ben . ancak şu var yaz tatilinde insanın biraz olsun kendini salması keyfini çıkarması eleştirilmez önemli olan fazla kiloların kamplarda atılıp fit hale gelip kondüsyon yüklenmiş biçimde lige başlayıp o grafikte devam etmektir.
mesela sneıjder geçen sene paso yattı eleştirilmeyecek mi ?
selçuk ise bir sezon falan iyi oynadı sonra hepten dağıttı ...aldıgı fahiş paraya vurursan eski selçuk'u mumla arıyoruz.

sneıjder fetişisti değilim ki ben . ancak şu var yaz tatilinde insanın biraz olsun kendini salması keyfini çıkarması eleştirilmez önemli olan fazla kiloların kamplarda atılıp fit hale gelip kondüsyon yüklenmiş biçimde lige başlayıp o grafikte devam etmektir.
mesela sneıjder geçen sene paso yattı eleştirilmeyecek mi ?
selçuk ise bir sezon falan iyi oynadı sonra hepten dağıttı ...aldıgı fahiş paraya vurursan eski selçuk'u mumla arıyoruz.

Yattığı dediğin adam geçen sene Sneijder'den iyi bir sezon geçirdi

Yattığı dediğin adam geçen sene seni Avrupa Şampiyona'sına götürdü

:))

Üst Alt