Riekerink: "Mutlaka bazı cezalar olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: "Mutlaka bazı cezalar olacak"

3996a748d69546cca8d98f67ad486d53.jpeg

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Tuzlaspor maçının ardından karşılaşmayı değerlendirdi. Olde Riekerink’in sözleri şöyle:

"Aldığımız sonuçtan ve oyuncuların davranışlarından tabiri caizse utanç duydum. Çok üzgünüm. Odaklandığımız nokta iki kırmızı kart. Benim kabul edemediğim bu... Devre arasında uyarısını yaptık. Yasin'e Konyaspor maçında cezalı olacağını söyledik. Kendini kontrol edemedi. Hakemin kararı da doğruydu..."

"Mutlaka bazı cezalar olacak. Bunu oyuncularımla konuşup paylaşacağım. Böyle bir skordan sonra konuşmak, kabullenmek kolay değil. Sezona iyi başlayan bir Galatasaray vardı. Bir düşüş yaşadık. Güçlü durarak tekrar yükseldik. Yılı bu şekilde tamamlamamalıydık..."

galatasaray.org

yasin kendini kontrol edememiş :). açıklamaya bak .
hakem ilk seferinde atmadı yasin 2.yi tekrarladı eğer hakem yine atmasaydı bu sefer hakemi ne yapardı bilmiyorum :)

korkma cesur ol gerçekleri söyle. herkesin gördüğünü örtemezsin. sen böyle pısırık oldukça seni daha çok sabote ederler.

Yasin'in kadro disi veya sahada olmadigi maclarda kaybettigimiz puanlar ortada

Yasin'e verilecek en iyi ceza yedek kalmasi,yani ondan daha iyi olan bir kanat oyuncusu almamiz lazim

Üst Alt