Riekerink: “Oyuncular beni istiyor” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: “Oyuncular beni istiyor”

QMAQrg.jpg

Galatasaray'ın başında Türkiye Kupası zaferi yaşayan Jan Olde Riekerink, futbolcuların kendisini takımın başında görmek istediğin fakat yönetimden henüz ses çıkmadığını söyledi.

Galatasaray’da hangi görevde devam edeceği henüz bilinmeyen Jan Olde Riekerink, futblcuların kendisini teknik direktör olarak kalmasını istediğini belirtti. Yönetimin bu konuda henüz bir adım atmadığını belirten Hollandalı çalıştırıcı, buraya gençleri çalıştırmak için geldiğini ve yönetimin kararı doğrultusunda hareket edeceğini söyledi.

Hollanda’da yayın yapan Telegraaf Gazetesi’nin haberinde Riekerink’in, “Oyuncular kalmamı istiyor ama yönetimden bana bir talep gelmedi. Böyle bir istek olursa elbette as takımın teknik direktörü olarak kalırım; ama buraya genç takımın başında olmak için geldim ve bu göreve odaklanıyorum” ifadelerine yer verildi.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

PORTAL HABERİ

Dursun böyle bir hata yapmaz inşaallah.ama beklemiyor da değilim.kupa nin zararı olacak bu konuda

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelecek hocaya bagli. Puel falan gelecekse Rieking alt yapiya baksin ama olurda yine Bulent Korkmazlar devreye girirse Rie king'e aninda tdlik teklifi yapilmali

Üst Alt