Riekerink: "Saha şartları iyi olsaydı kazanabilirdik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: "Saha şartları iyi olsaydı kazanabilirdik"

Osmanli daki oyuncular bizim oyuncular dan daha teknik oldugu bugun goruldu ama, olaya oyle bakarsak bence bizim icin ne kadar dezavantaj sa onlar icin de oyle.
s
Teknik olmakla ne alaka? Bu sahada pas yapmak zordur. Zaten atak üretemiyoruz. Onlarin oyununa etki etmez saha, görmedin mi mac basindan beri hep uzun top attilar ileriye.

Gercek bu, tartisalacak yönü yok. Iyi mi kötü tartismasi yapmiyorum. Ama bu saha JORun oyun anlayisi icin iyi degildi.

s
Teknik olmakla ne alaka? Bu sahada pas yapmak zordur. Zaten atak üretemiyoruz. Onlarin oyununa etki etmez saha, görmedin mi mac basindan beri hep uzun top attilar ileriye.

Gercek bu, tartisalacak yönü yok. Iyi mi kötü tartismasi yapmiyorum. Ama bu saha JORun oyun anlayisi icin iyi degildi.
Teknik oyuncular topla oynamayi sever, o bakimdan. Bizdeki robotlar gibi degiller, bizde teknik Sneijder, Bruma biraz da Yasin dersin biter. Onlarin oyunculari bu konuda daha meziyetli oldugu icin bu yakaladiklari pozisyonlari daha rahat gole cevirebilirdiler, kastim o. Sadece pas oyununu bozmaz bu saha sartlari, topa vurus, calim atmak gibi seyleri de zorlastirir.

Terim varken Prandelli varken Hamza varken ülkenin her sahasında ısıtma vardı da Riekerink gelince mi kaldırdılar anlamıyorum ki?

Teknik oyuncular topla oynamayi sever, o bakimdan. Bizdeki robotlar gibi degiller, bizde teknik Sneijder, Bruma biraz da Yasin dersin biter. Onlarin oyunculari bu konuda daha meziyetli oldugu icin bu yakaladiklari pozisyonlari daha rahat gole cevirebilirdiler, kastim o. Sadece pas oyununu bozmaz bu saha sartlari, topa vurus, calim atmak gibi seyleri de zorlastirir.
s
Ona itirazim yok zaten, ama bu anlattigin Osmanli'ya pek uymuyor.

Saydigin adamlarda zaten super otesi futbol oynatiyordu ya ;) (FT ilk 1-2 yili haric su son donemde)

Süper ötesi oynamıyorduk ama böyle bir rezillik izlediğimi ve her fırsatta oranın zeminin kötü buranın zemini kötü diye şikayet eden bir hoca hatırlamıyorum.

Vodafone Arena'nın zemini de mi kötüydü hocam ya Saracoğlu'nun?

Bırak bu işleri ya.

Ulan Chedjouyu forvette top indirsin diye aldın sandık Ertuğrul Sağlam'ın Ömer Erdoğan'ı son dakikalarda forvete yollaması misali herifi defansa almışsın.

Jor efendi.ulan senin karşında çocuk mu var.bütün türkiye görüyor senin ne kadar iğrenç ve korkak futbol oynadığını.kendi evindeki maçlarda zemin iyiyken de aynı oyun kepaze herif

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
O değilde bu adam kovulsa yerine gelecek hoca yok. Aslında scout ekibi Almanya'dan bir tane gelecek vaadeden hoca bulsa bari.

Biri şuna kimin T.direktörü oldugunu hatırlatsın bi zamet.Osmanlının hocası bundan daha cesaretli.Galipte ayrılabilirmiş saha iyi olsaymış.Normal sahalarda çok süper oynuyorduk ya saha bahanesi oldu şimdi hırbonun.

Üst Alt