Riekerink'i Yedirmeyiz! (Yediler) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'i Yedirmeyiz! (Yediler)

Medyanın Fatih Terim üzerinden yaptığı algı operasyonu Galatasaray'ı kaosa sürüklemek için yapılmış bir tezgahtır, evet Fatih Terim bizim efsanelerimizden ancak şimdilik bize gelmemesinde fayda var.

Rahmetli Özhan Canaydın, Fatih Terim uğruna Lucescu'yu harcamıştı. Lucescu, Türkiye'de kalıp sistem kurmak istiyordu ancak önü kesildi. O da gitti, o sistemi Ukrayna'da kurdu ve değeri sonradan anlaşıldı. Aynı senaryoya izin verilmemeli, Riekerink'i yedirmeyelim. Hocamıza sahip çıkalım.

#SonunaKadarRiekerinkBey

Crijs08XEAElWZN.jpg

Riekerink'e sahip çıkmakta fayda var. Levent Nazifoğlu'na büyük görev düşüyor.

Terim çok uzun sürmeden boşa çıkacak gibi görünüyor. Aman dikkat.

Terim gelirse, sistem işi yatar. Altyapı çöker. Üç-beş göz boyamayla 2 yıl daha geçer, sonra yaşasın yeni ekonomik bunalım.

Riekerink'i Yedirmeyiz !! Bu Adama güvenim sonsuzdur.. Fatih Terimin devri artık bitmiştir.. Algı Operasyonlarına Gelmeyelim !!

Terim olayı nerden çıktı?

Milli Takım basın toplantısında gazetecıler terim'e Galatasaraya dönmeyi düşünür müsünüz falan diye sorular sordu.. Terim'de Galatasaray benim evim, kulübüm haziran ayı geldiğinde isterlerse görüşürüm dedi..

yani gelmek istiyorum diyor.. milli takımda işler iyi gitmiyor yeniden Galatasaray kapak atacak anlayacağın.. fener medyasıda hemen algı operasyonuna başladı.. şimdiden terim gelecek mi diye kaos ortamı çıkartmaya çalışıyorlar

Milli Takım basın toplantısında gazetecıler terim'e Galatasaraya dönmeyi düşünür müsünüz falan diye sorular sordu.. Terim'de Galatasaray benim evim, kulübüm haziran ayı geldiğinde isterlerse görüşürüm dedi..

yani gelmek istiyorum diyor.. milli takımda işler iyi gitmiyor yeniden Galatasaray kapak atacak anlayacağın.. fener medyasıda hemen algı operasyonuna başladı.. şimdiden terim gelecek mi diye kaos ortamı çıkartmaya çalışıyorlar

bunu nezaman dedi

Üst Alt