Riekerink'in Derbi 11'i Şekilleniyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'in Derbi 11'i Şekilleniyor!

CxEbU67UQAAZ2ny.jpg

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink, Fenerbahçe derbisinde sahaya süreceği onbiri belirlemek için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Güçlü bir orta alan kurgusuyla rakibinin etkinliği azaltmayı planlayan Hollandalı teknik adam; Selçuk İnan, Tolga Ciğerci ve Nigel De Jong'u birlikte oynatacak.

Hucüm hattını Bruma, Eren Derdiyok ve Podolski'den oluşturmayı düşünen Riekerink'in, Hollandalı yıldız Sneijder'i yedek kulübesine çekebileceği ifade edildi. Hollandalı teknik adamın, Sneijder konusundaki son kararını, önümüzdeki hafta yapılacak taktik antrenmanlardan sonra vereceği belirtildi.

Riekerink'in; Sneijder'i oynatması durumundaysa Alman oyuncu Podolski'nin derbiye yedek başlaması bekleniyor.

Savunmanın ortasında da değişime gitmeye hazırlanan Riekerink'in, ligde bu sezon ilk kez Serdar Aziz - Semih Kaya ikilisine görev vereceği gelen haber arasında.

Sağ bekte oynatacağı isim konusunda kararsız olan Hollandalı çalıştırıcının, Sabri ile Cavanda arasındaki tercihinde, Sabri'nin bir adım önde olduğu öğrenildi.

Lig TV

Riekerink'in Derbi 11'i Şekilleniyor!

Sneijder etkisiz başlıyor zaten fener deplasmanlarında.
Top göstertmiyorlar adama. 2.yarı oyuna girmesi takım adına faideli olur.

Ancak Selçuk kabul edilemez.

Hadi lan yuruyor adam kac mactir vurdugunun girdigini gormedik. Tek forvete doneceksen 60tan sonra guzel olur atyigini sokar evet. Ama erenle yan yana oynayinca birbirlerini hayvani bozuyorlar

Jong selçuk tolga ligin en boş orta sahası olur. Riekerink manyaktır öyle çıkarsa bi halt yapamayız. O deplasmanda her sene mal mal değişik kadrolar çıkarıp yenilmekten bıkmadık.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Medya'da iyice saçmaladı 1 haftadır Riki bey Sneijder'e perdeyi sen açacaksın dedi vs diye haber yapıyorlar. Sonra yedek başlatacak diyorlar

Riki bey'in ağır saçmalayacağını düşünüyorum son yıllarda kadıköy deplasmanında hocalar saçmalıyor bu herif bu geleneği değiştirmez rezalet bir futbol ve ezilerek oynayarak pozisyona girmeden maçı bitiririz yanıltırlar umarım beni...

Semih oynarsa boşuna zahmet edip maça çıkmayalım. Serdar - Chedjou ikilisi oynamalı. Gerçi Chedjou da saatli bomba ama en azından ayağı iyi, duran toplarda falan etkili. Çıkar sürpriz bir gol atar.

Valla bir gram inanmıyorum Kadıköy'de Fener'i yeneceğimize orda bişey var,biz orda top mop oynayamıyoruz,bildiklerini unutuyor oyuncular..
Sanki hayatlarında ilk defa futbol oynuyormuş gibi oynuyorlar..
Entresan bir deplasman,sakatlık haberlerine aldırmıyorum..
Alayı iyileşir o güne..

jor takımı bjk macındaki gibi saldıracak şekilde cıkarmazda geride beklersek muhtemelen jor un son maclarından biri olur

taraftar kendisini seviyor ama korkakları yüzünden gözden düşme ihtimalide var

Muslera
Linnes-Chedjou-Serdar-Carole
De Jong-Tolga
Podolski-Sneijder-Bruma
Eren

bu kadro ile çıkıp ilk yarı kontrolü elde tutup öne geçmeli, ikinci yarı Podolski-Sinan, Sneijder-Josue değişikliği ile hızlı atağa dönmeliyiz.

Üst Alt