Riekerink'in Derbi Planı Hazır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'in Derbi Planı Hazır

Ulan şu kodumum derbilerine bir kendi oyunumuzla cikmayacakmiyiz biz.

Kadiköyde Hamza Caner'i cikarmamak için Umut'u sag kanat oynatir, simdi de Selcuk için Sneijder sol kanat'a atilir. Atak yapamamistik Kadiköyde.

Adama sorarlar sen nasil gol atmayi planliyorsun diye. Tüm yük Bruma'ya kalacak, olmaz böyle sacmalik.

Biktim bu ezik düsüncelerinizden. Kesin Orhan Atik ve Ayhan Akman önermistir bunu, genelde hep türk hocalar bu derbilerde sacmaliyor.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Aynen...

FT'den beri hep rakibe gore kadro kuruyoruz. Tabi ozaman oturmus kadro vardi ama yinede rakip bize gore kadro yapardi

Simdi hala orta sahatam anlamiyla guven vermiyor 2'li oynamak icin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bana mantıklı bir hamle gibi geliyor.

Sinan ilk 11'de başladığı büyük maçlar olan kupadaki Fb,Süper Kupa'daki Bjk maçlarında oyun olarak cok silikti.Üstelik bekine de hiç yardım etmedi.Özellikle Bjk maçında Linnes'i çok zor durumda bıraktı.Yasin'i de şu anda Sinan'ın önünde görsem de o da şu anda iyi bir görüntü çizmiyor.Kötü hali hiç çekilmez.Bu ikisi hamle oyuncusu olarak sonradan girse daha doğru olur.

Selçuk rezil durumda.Manchester maçının ilk yarısından sonra oynadığı 5 maçta da top oynamadı desek yeridir.Sneijder de Selçuk'tan iyi olsa da o da oyun içinde bildiğimiz formundan uzak.Tolga'yı De Jong ile destekleyip Sneijder'i sola atmak bence mantıklı.Zaten Sneijder de kendisini sürekli sola atıyor.Son olarak milli takımındaki İsveç maçında 4-3-3'ün solunda iyi oynamıştı.Selçuk-De Jong-Tolga-Sneijder dörtlüsüyle daha iyi topa sahip oluruz.

Bunu yapmayı Orhan'ın önerdiği iddiasını da gülünç karşılıyorum.11'e giren De Jong,11'den çıkan Yasin oluyor habere göre.Benim tanıdğım Orhan böyle bir hamle yapmaz.

Bu kadro bjk yi hırpalar yorulan onlar olur. Orta saha ve gerisindeki stoper ler bu 3 lu ve Ereni fazla zorlayamaz. Mantıklısı bu .

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt