riekerink'in istediği hiçbir oyuncunun alınmaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

riekerink'in istediği hiçbir oyuncunun alınmaması

ve kendisinden basari isteyip basarisizlikta günah kecisi ilan etmek kuvvetli muhtemeller arasindadir

transfer dönemini Bony Wilfried/Lucas Leiva/Delaney gibi oyuncular ile baslayip Eren Derdiyok/Tolga Cigerci ve Serdar Aziz ile kapatiyoruz

Buna ragmen JOR basarili olabilecek mi görecegiz ama ben son olarak Olcan/Tarik/Umut icin af bekliyorum

Not: Senaryo degildir, bu oyuncularin hepsi alternatif idi, bknz Cavanda olayi, yönetim önermis

Tehlike: Bu yönetim ile sampiyon olmak bu yönetimin devami demektir, dolayisiyla vizyonsuzluk devam demektir

Ama bu rikerinkinde pasifligidir istedigi oyuncuyu aldıramıyorsan başarısızlıgı kabul ediyorsun. Hamza gibi bir hoca istemiyoruz

Hayatinda ilk defa dogru dürüst teknik adamlik yapmasindan kaynaklaniyor bu pasiflik, istemekten fazla birsey yapamaz bu durumda cünkü kredisi yok
Buna ragmen yillardir türk teknik adamlarin yapamadigini alt yapi hocasi yapmistir, yani türk futbolu hangi seviyede siz düsünün (umut, tarik fln kadro disi)

Son düzenleme:
HTML:
başlıkta anlam bozukluğu var düzeltelim.

içeriğine katıldığım başlık.

doğrusu :" riekerink'in istedigi hiçbir oyuncunun alinmamasi "

ve kendisinden basari isteyip basarisizlikta günah kecisi ilan etmek kuvvetli muhtemeller arasindadir

transfer dönemini Bony Wilfried/Lucas Leiva/Delaney gibi oyuncular ile baslayip Eren Derdiyok/Tolga Cigerci ve Serdar Aziz ile kapatiyoruz

Buna ragmen JOR basarili olabilecek mi görecegiz ama ben son olarak Olcan/Tarik/Umut icin af bekliyorum

Not: Senaryo degildir, bu oyuncularin hepsi alternatif idi, bknz Cavanda olayi, yönetim önermis

Tehlike: Bu yönetim ile sampiyon olmak bu yönetimin devami demektir, dolayisiyla vizyonsuzluk devam demektir

amaç o zaten. 900 bin euro maaşlı adamı kovmak kolay olacak. Adama hiç bir istediği adamı almayıp elini kolunu bağlayıp tüm suçu üzerine yıkacak şerefsiz.

hamzaya, denizliye ve riekerinke hep yalan söyledi tıpkı milyonlarca taraftara yalan söylediği gibi.

eşşek derisi var herifte. kızarmadan milyonların yüzüne bakıp defalarca yalan söyleyen herif riekerinke saniyede 10 tane yalan söyler!! :(

Üst Alt