Riekerink'in Yerinde Olsanız, Derbide Kimleri Oynatırdınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'in Yerinde Olsanız, Derbide Kimleri Oynatırdınız?

RQmQnn.jpg

Cenk, Cavanda, Serdar, Selçuk, Yasin, Josue, Sinan.

Bu maca linnesi yazan adam futbol cahilidir

Adam oynamamis , sen cat yillardir kaybettigin stadda adamin ismini yaz.

Mecbur cavanda yazilir,, ched, balta , carole

Tolga , jong

Podolski, sino, bruma
Eren

İlk mesaja katılıyorum ama maç içinde orta saha dizilişi

----De Jong
Tolga - Sneijder

şekline dönüşüyor. Sneijder'e verilen talimat mı bu oyun stili mi böyle ama adam sürekli sol tarafta oynuyor sebebini anlayamıyorum. Habire içeri çekip kaleyi de yoklamıyor artık. Tüm oyun kurma girişimlerini sol taraftan başlatınca rakipler kilitliyor artık onlar da akıllandı ve önlem alabiliyorlar. Sağ tarafı da kullanmak lazım ki oyun habire oraya sıkışmasın ve genişleyen oyun alanı sayesinde Bruma da solda daha çok boşluk bulsun.

Bu kadrodan birtek Podolski yerine yasin.beyni yok ama podolskiden filan daha canlilik katiyor oyuna bir de pasif ve duragan oyunumuz dusunuldugunde yasin sart. BiZim icin en guzel sey selcugun milli takimda bi kac hafta sakatlanmasi olacak sanirim yoksa ilk 11 baslar

---------------Muslera----------------
Cavanda--Serdar--Chedjou--Carole
De Jong------Sneijder-----Tolga
Sinan----------Bruma------Yasin

Sinan-Yasin top rakipteyken takım savunmasına yardım eder. Fener gol atmak için yüklendiğinde 3 hızlı adam ile kontraatakla golü buluruz. Daha statik oynayacaksak Eren ve Selçuk oynar. Ama bu takımın mücadele gücü daha yüksek olacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ya şuanki kadroda maalesef X yerine Y oynamış veya geçen hafta Z çok formdaydı o oynasın diye düşünmekle çok birşey geçmez elimize
Kadroda düşünüyorum seneye 11'de kimlerin olmasını isterim diye
Muslera-Bruma-Tolga-Carole-Eren(Bu adamı harcamayalım form düşüklüğünün gerçekten en büyük sebebi JoR maalesef adam pivot forvetle nasıl oynayacağını bilmiyor) haydi birde beğendiğim birisiydi Serdar (sakatlık yaşamazsa)+(transferi minimumda tutmak için)

19939.jpg

---------------Muslera----------------
Linnes--Serdar--Chedjou--Carole
-----------------De Jong-----------------
-----Tolga--------------------Josue----
------------------Sneijder----------------
------Poldi-----------------Bruma--------

SARI KIRMIZI!

Kontra atak futbol

4-3-1-2

Önde Bruma ve Sinan gibi 2 gol atabilen kanat oyuncular
Onların arkalarında Sneijder
Onun arkasında De Jong Selçuk Tolga üçlüsü
Defans: Carole Aziz Balta Semih
Kalede Muslera

Aldığımız topları De Jong ve Sneijdere verip, Sinan ve Brumayla kontra atak futbol oynamak lazım.

Ancak böyle Saracogluda başarılı olabiliriz

---------------------Muslera-----------------

---Semih---Chedjou-----Balta----Carole---

------------De Jong------Tolga-------------

-----Sinan--------Sneijder--------Bruma---

-------------------Podolski-------------------

Sağ bek ve savunma hattı sıkıntılı. Sağ beke Semih'i yazdım ofansı 0 olsa da savunmada sağlam durmuştu geçen sene o bölgede. Diğer 3 sağ bekten birini seçecek isem bu Cavanda olurdu. Stoperde mecburen Chedjou ve Balta. Gol yediren stoper Chedjou ve pozisyon bilgisi iyi olsa da hamle gücü çok zayıf olan Balta. Bu ikilinin tek artısı ayaklarının iyi olması. Serdar'a güvenmiyorum. Orta saha mutlaka De Jong-Tolga olmalı. Selçuk oynarsa 10 kişiyiz. Hücum hattında sağ kanada mecburen Sinan yazdım. Çok formsuz ama Yasin artistlik yaptığı için ve Poldiyi forvete koyduğum için sağ kanatta yer buldu. Sol kanat ve forvet arkası garanti . Forvete Poldi'yi yazdım Eren aşırı formsuz. Sneijder ve Podolski'nin mutlaka şut atmaları lazım. Bu adamlar şut çekmeden yaşayamaz. Bruma'nın soldan kaleye doğru yapacağı dalışlarda Poldi ve Sneijder mutlaka doğru pozisyon alıp şut çekebilmeliler. Kazık gibi beklerlerse Eren gibi top falan gelmez. Bruma ve Carole ikilisi sol tarafı sürklase etmeli o tarafta net bir üstünlük kurmalıyız. Tolga-De Jong-Sneijder üçlüsüne şikebahçe orta sahası üstünlük kuramaz. Bu sefer mutlaka top bizde kalmalı.

sneijder-eren-bruma
tolga-de jong-selçuk
carol-chedjou-semih-sabri

lens nasıl olsa oynamıyor. sol tarafımız bu şablon ile çok da açık vermez

Üst Alt