Riekerink'in Yerine Kim Gelmeli? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'in Yerine Kim Gelmeli?

Riekerink'in Yerine Kim Gelmeli?

• Kullanılan toplam oy
    19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CvdICXQXYAE_WxB.jpg

Kendini Kanitlamis hocalar : Fatih Terim / Lucescu /Bielsa
Kendini gelistirebilecek hocalar : Abdullah Avci /Ertugurul Saglam/ Tugay Kerimoglu

Son düzenleme:
Tudor denilince aklıma hep o gömlek markasının salak reklamları geliyor

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eli sopalı bi hoca lazım bize bence. Bu gevşekler iki maç kazanınca triplere giriyo her sene.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pardew bradley ve gardi listeden silelim
murhan yine pusulayi sasirmis
blanc dusunulmelidir ve ultimately gelmeyecektir. bielsa ihtiyarladi, 1 sene fransa harici hep ispanyolca konusulan yerlerde gorev yapmis, bize uyar mi bilemeyecegim, ayriyetten ihtiyarlayan biri. lazio isi de cabasi
almanlari forumumuzdaki binlerce almanci vatandas daha iyi bilecektir ama her alman iyidir demeyelim, skibbe gibi iyi futbol oynatabilecek sempatik ama soft bi herif ya da makath gibi bir manyak akla geliyor, oyuncularla iletisim hususu onemlidir oyle siradan bi tip gelmesin, iyi top oynatmis ve karakter olarak kulubu kaldirabilecek biri lazim onu da siz bilirsiniz herol
ewt hepsini eledigime gore IGOR TUDOR demek isterim, sebebleri yazariz ama iyi bir hoca oldugundan suphem yok. alavesteki pellegrino da dikkatimi cekti gerci cok izlemedim de, benitezin yardimciligini yapmis inter ve liverpoolda, futbolculugu malum, genc, guclu bir karaktere de benziyor, onun da adini belirtmek isterim
ille turk olacaksa cihat arslandir heralde en iyi. zaten bi suru adam yas yahut rakiplerle association haddinden eleniyor. cihat hoca da akhisari cok izlemedim gerci de, bu sene tolunayin getirdigi hal ortada, ondan daha iyidi ayni kadroyla gerci tolunaydan iyi olmak olcu degil. konusmasi ve karakteri ayni sekilde duzgun bi herif oyle ersunlar gibi viy viy viy degil. stop-gap olarak kotu olmaz ama uzun vadeli mumkunse avrupa tecrubesi olan biri olmali

Abdullah olmaz bence bizde. Milli Takım'da kötüydü, bizde de ömrü fazla uzun olmaz. Gerçi bizde Fatih Terim'in bile ömrü 2. yıldan sonra bitmeye başlıyor. Skor, kupa kesmiyor bizi. Takım her zaman estirecek, td çıkarıp masaya koyacak, ezilmeyecek. Çok şey bekliyoruz biz.

O yüzden bizim de kendimize bir Klopp, Simeone bulmamız şart. Yaşlı olmasın, karizması olsun, kenarda konu mankeni gibi durmasın oyunun içinde olsun, disiplinli ama psikopat değil, babacan olsun yani biraz. Hata yapan oyuncuyu asarım keserim değil de geri kazanmaya çalışan adam olsun. Herhalde genel aranan özellikler böyle. Ben yıllardır gördüklerimden bunu çıkardım şahsen.

O yüzden demem o ki Tudor iyi bir tercih olabilir. Adamın tekniği, taktiği nedir bilmiyorum ama bu yukarıdaki özelliklerin en azından bir kısmı kendisinde var gibi (yani dışarıdan bakınca görünene göre).

Bilic Beşiktaş'ta çok faydalı olmadı gibi ama aslında adam çok güzel hava yakaladı ve güzel kadro kurdu. Bana göre Şenol Hoca biraz kaymağını yiyor onun. Tudor da bize en azından Bilic'in Beşiktaş'a kattığı havayı katabilir. Akılda bulundurmak gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt