Riekerink'le Olmayacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'le Olmayacak

Riekerink'le olmayacak. Bu belli. Simdi diyeceksiniz cok cabuk harcaniyor hoca, evet kardesim harciyoruz. Sen ne akla hizmet Serdar'i oynatmiyorsun? Sabri kim? Yasin neden kadro disi birakildi? Selcuk'u da biraksana yiyorsa kadro disi.

Sneijder'i neden oyundan almadin da gittin Sinan'i aldin? Linnes nerede?

Otoriter bir hoca değil. Taktiksel hata olabilir ama otorite boşluğu olan hoca olmaz. 53 yaşına kadar altyapıda çalışmış biri sonuçta.

Riekerink'in tek suçu Serdar'a forma vermemesi abi kimi soksa yürüyor anasını satıyım ya!
Biraz da topçularda iş bitiyor istemiyorlar ya!
Hep hoca mı suçlu..

Sabri en iyi sag bekimiz
Artislik yaptigi icin (bencede kadro disi birakilmasi sacma ama)
Yemiyor
Sneijder ciksa Josue mi oynasin

Sabri, Linnes ve Cavandadan iyi durumda.
Selçuk kötü oynuyor. Alternatifi kim? Selçuk saygısızlık mi yapdi?
Yasin saygısızlık yapdi formayı yere fırlattı. Daha ne olsun?

Biraz sacma geldi senin düşüncen

Doğru bir başlık. Romantiklik bu kulübün değil Beşiktaş'ın sorunu.

Romantik olanlar Beşiktaş'ı destekleyebilirler. Biz başarı getirmeyecek formüller ile zaman harcayan bir genetiğe sahip değiliz.

Futbolcu bazında ağlaklık yapıp körü körüne savunanlar gitsin Beşiktaş'ı desteklesin.

Sneijder kötü ise kötü aga. 2 kere 2 dört. Semih kötü diye Sneijder kötü değil. Hakan kötü diye Podolski, Eren formsuz değil. Takım oyunu dediğin şey 1-2 kişini kötü olması ile değil uyumsuz parçaların yanlış planlamanın olması ile oturmaz.

Ssneijder-Podolski-Sinan-Eren-Selçuk-De Jong 5 metre öteye 20 saniye de yer değiştiriyorsa sorun onlardadır.

Alpayin dedigini ben de soylemeye calisiyorum , bireysel kotuluk takim kotulugunu meydana getiriyor zaten , takim kotuyse muslera kotu mu ? hayir , takim kotu ama carole verebileceginin hepsini veriyor mu , kotu de degil , bruma kotu mu , o da degil

eren iyiyken takim iyi diye mi iyiydi , sneijderin uzaktan sutlari 1,5 senedir kotu . selcuk 2 senedir el freni

butun oyuncular "takim kotu ben ne yapayim" havasinda , o takimi kotu yapan parcalar sizlersiniz

5 td degisti 3 senede ,tencere tava hep ayni hava

Alpayin dedigini ben de soylemeye calisiyorum , bireysel kotuluk takim kotulugunu meydana getiriyor zaten , takim kotuyse muslera kotu mu ? hayir , takim kotu ama carole verebileceginin hepsini veriyor mu , kotu de degil , bruma kotu mu , o da degil

eren iyiyken takim iyi diye mi iyiydi , sneijderin uzaktan sutlari 1,5 senedir kotu . selcuk 2 senedir el freni

butun oyuncular "takim kotu ben ne yapayim" havasinda , o takimi kotu yapan parcalar sizlersiniz

5 td degisti 3 senede ,tencere tava hep ayni hava

Başından beri haklıymışsınız. Bazen göz bakmak istediği gibi görüyor sanırım.

Baştaki isimler güven vermeyince son oyuncağı da elinden alınacak taraftar tepkisi veriyoruz genel olarak. Ama Sneijder burada miadını doldurmuş gibi oynuyor. Selçuk da aynı şekilde. Hatta Podolski de.

Bunlardan daha kötüsünü bulacaklar diye korkuma kalsın mı gitsin mi çelişkisinde kaldım hep. Daha kötüsünü getirir bunlar ama olacaksa da batırsınlar ve gitsinler de kurtulalım.

Arada kalmak hepsinden kötü. Ne iyi ne kötü gibi olmak, ve kendini abartmak en kötüsü.

Üst Alt