Riekerink'le Sona Geliniyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'le Sona Geliniyor!

051220161114598525590_2.jpg

Galatasaray'da disiplin zaafı ve otorite boşluğu olduğu için tartışılan bir numaralı isim olan Riekerink ile ocak ayında yolların ayrılacağına artık kesin gözle bakılıyor.

Camianın 9 puanlık maç olarak gördüğü ligin son sıralarında yer alan Kasımpaşa'yı Muslera'nın kurtardığı penaltı ile 2-1 mağlup eden Galatasaray'da en önemli gündem maddesi teknik direktör Jan Olde Riekerink. Her zaman Rikerink'e destek veren yönetim, taraftar baskılarının da artması ile teknik adam değişikliği için düğmeye basma kararı aldı.

İşte bu karara giden yol:

- Sezon başından bu yana Podolski, Hamit, Yasin, Selçuk ve son olarak da kupa maçında Sinan'ın oyundan çıkarken kulübeye yaptığı hareketle ortaya çıkan önlenemeyen disiplinsizlik...

- Kasımpaşa maçı sonrası başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin'in, "Bu oyun şampiyonluk için yeterli değil" diyerek yönetimin memnuniyetsizliğini ortaya sermesi...

- Riekerink'in 10 kişi kalan Kasımpaşa karşısında 90 dakika boyunca oyuncu değişikliği yapmamasına camianın gösterdiği tepki...

Sabah

Riekerink'le Sona Geliniyor!

Biz o kadar kotuyuz 3 puan uzerimizdeki bjk super, te Allahim yarabbim yaa

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Ne kadar elesitrsemde Bu oyuncular ile basa cikabilecek isim yok.

JOR oyuncu degisikliklerinde cok kötü.

Istatistiklere bakarsak cok basarili.

nedense Bilic'in bizde iş yapacağını düşünüyorum...her ne kadar looser gibi gösterilse de bizimle kimyası uyacak gibi geliyor..defalarca Galatasaray'ı öven yorumları var koşa koşa gelir

Gitmez.Dursun pintisi daha uygun hoca bulamayacağını bildiği için göndermez.Gazeteler bol keseden sallıyor.Ancak şu olur yönetim değişir o zaman hoca değişebilir.

Bunlar hoca getirebilseydi yazin koskoca 4 ayda getirirlerdi. Bunlarin futbol camiasinda tanidiği kimse yoktur. Ha ben ulaşmaya çalişmişim yabanci teknik direktörlere ha dursun.

Birde şöyle birşey var, nazifoğlu getirecekse aman ha diyelim. Hocanin da sakatini bulup getirir şimdi.

jor hocayı buradan defalarca uyardık sabri hakan selçuk semih bu adamları takımın dışında tut seni sabote ederler dedik bizi dinlemedi kendini yaktı.

Üst Alt