Riekerink'ten 45 Bin TL'ye Bir Kupa! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'ten 45 Bin TL'ye Bir Kupa!

Galatasaray'dan iki aydan bu yana görev yapan ve 90 bin TL alan Hollandalı teknik adam, Süper Lig'de bu sezon en az para kazanan teknik adam olarak dikkatleri üzerine çekti.
riekerink2332950.jpg

Galatasaray'da Mustafa Denizli ile yolların ayrılmasının ardından Jan Olde Riekerink'i gecici olarak takımın başına getiren sarı-kırmızılı yönetim, Hollandalı teknik adam ile Ziraat Türkiye Kupası'na uzandı. Galatasaray'a geldiği günden bu yana futbolcular ile olan sıcak ilişkileri ile dikkatleri üzerine çeken Riekerink'in sarı-kırmızılı kulüpten aylık 45 bin TL maaş alıyor.

Galatasaray'dan iki aydan bu yana görev yapan ve 90 bin TL alan Hollandalı teknik adam, Süper Lig'de bu sezon en az para kazanan teknik adam olarak dikkatleri üzerine çekti. Galatasaray müzesine Türkiye Kupası'nın girmesine katkı sağlayan Hollandalının teknik adam, sarı-kırmızılı takımın başında çıktığı 12 maçta, 3 galibiyet, 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet ile 1.33 puan ortalaması yakaladı.

https://www.webaslan.com/futbol/super-ligin-en-az-kazanani-riekerinkten-45-bin-SXHBQ86751SXQ

12 maçta 3 galibiyet alan adama normalde para verilemez ama biz denizli ihtiyarina verdiğimiz paraya göre kıyaslıyoruz

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Eraya da acıdık metrobüs ile gidiyor yazık diyenler bile vardı burda :D. Sonuç ortada

Bize acıyan o oldu dursun hoca bile bulamadı orhan çapsızını getirdi göreve onunda lisansı yoktu zam bile istemeyip göreve geldi son çareydi rikerink düşün bülentler , okanlar falan hepsi reddetmişti.

Hamit kupa kaldırdı yattığı yerden bir aylık maaşını versin şu adama.

Gs ın çocuğu dediğimiz hamza da kulüp zorda bahanesiyle yabancı oyuncuları gönderdi yerli evlatlarına zam yaptırdı üstünede kendine zam yaptırıp 2 milyon euro alıyodu

Kupa aldı diye millet riekerink i hoca sanıyor.yapmayin biz kimlerle şampiyon olduk unutmayın. Bir kupa nasılsa kor ediyor milleti.keske almasaydik kupayi

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lan hoca diye başımıza çıkardılar şu evlatçıyı ne desek boş

Ama şaşırmadım klasik GSC vizyonist taraftar grubu böyledir

Tweetçilerin desteklerini de unutmamak gerek

Vay anasını arkadaş. Sporun, futbolun geldiği yere bak. Şu rakam futbol için bize çok cüzi bir rakam olarak gelirken, bu parayı hayatı boyunca bir arada göremeyecek birçok insan var. Nasıl oldu, ne zaman oldu bu uçuk rakamlar da biz bu parayı futbol için sanki bir bahşiş parası gibi görür olduk.

Bunun için futboldan, spordan gittikçe soğuyorum. Hak etmeyen insanlar hak etmedikleri paraları alıp, ortada süper kahramanlar gibi geziyorlar. Bunda da maalesef hepimizin suçu var. Bu basit çocuk oyununu, bunu meslek edinen cahil tipleri başımızın üstünde taşıdıkça, bu paralar futbolda da, diğer spor branşlarında da çocuk harçlığı gibi kalacak.

Bu arada bu zatın Galatasaray'ın bütün sezon td'liğini götürebileceğini zannetmiyorum. Kupayı aldık sevindik. Ama gerçekleri görme zamanıdır artık. Kupayı almamız fb'nin becereksizliği yanında, şampiyonluğu kaybetmesi ve herkesin bir taraflara dağılmış olmasındandı. Semih'i ısrarla sağbek oynatan, yanlış oyuncu tercihleriyle Galatasaray gibi bir takımı kalesinin önüne hapseden bir anlayış Galatasaray'ın başında olmamalı. Son kupa maçında ters bir sonuç olsaydı yorumlar böyle mi olurdu merak ediyorum.

Üst Alt