Riekerink'ten Birhan Vatansever'e Vize Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'ten Birhan Vatansever'e Vize Yok!

birhanvatansever.jpg

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın veliahtı olarak gösterilen 19 yaşındaki Birhan Vatansever'in takımdan ayrılmasına Riekerink'in izin vermediği öğrenildi.

Genç yıldıza birçok Süper Lig ve TFF 1. Lig kulübü talip olmuştu. Birhan da forma giyebileceği bir takıma gitmeye sıcak bakıyordu ancak Fanatik'in haberine göre Hollandalı çalıştırıcı oyuncunun takımda tutulmasını istedi. Sarı-kırmızılı kulüp gelen teklifleri bu nedenle geri çevirdi.

Gamaspor

Nasil bir sacmalik hemi oynatma hemide gelismesine izin verme ne yaman celiski

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Riek hocam seni severim 10 numara adamsın bana göre de ama altyapı hocalığı için falan da asla kalmamalısın hiç bir şekilde sezon sonu.

O kadar dökülen oyuncumuz varken altyapıdan oyunculara hâlâ şans vermiyorsun. Allah aşkına Josue oynasa ne yazar oynamasa ne yazar. Hadi bunu geçtim Carole haftalardır dökülüyor resmen ama Linnes denen gariban hâlâ şans bulamıyor ne Sabri ne de Carole yerine.

Yerim garanti diye düşünen futbolcular ile dolu takım.

Neyse konu bu değil saptım biraz, kupa maçlarında adam akıllı oynamadın çocuğu bari kiraya yollayın otura otura mı gelişim gösterecek bu çocuklar.

Ulan yıllardır Selçuk ediyor takımın içine
Josue bir şortunu sıvayıp sahanın ortasına sıçmadığı kaldı

ne suçu günahı var Linnes-Birhan gibi adamların la ? canavar gibi çocuklar işte oynasınlar

Üst Alt