Riekerink'ten Narsingh'e Övgü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'ten Narsingh'e Övgü!

narsingh.jpg

Hollandalı hoca, transfer gündemlerinde yer alan PSV'li oyuncuya övgüler yağdırdı.

Transfer çalışmalarına hız veren Galatasaray’da, teknik direktör Riekerink ve yöneticilerin Antalya kampında toplantı yaptığı öğrenildi. Gündemdeki isimler için yorum yapan Hollandalı hoca, ayaküstü sunduğu raporda özellikle Luciano Narsingh’e övgü yağdırdı.

PSV’de forma giyen vatandaşını mutlaka kadroda görmek istediğini belirten Riekerink, “Çok teknik, hızlı ve güçlü bir oyuncu. Her iki kanatta, hatta ileri uçta da oynayabilir. Onu alırsak, Lens’in Fenerbahçe’de yarattığı etkiyi yaratır. Kendisine ben kefilim. Hem bugünkü kadroda faydalı olur hem de sonraki yıllar için önemli bir yatırım olabilir” ifadelerini kullandı. Yönetim, Riekerink’in bu sözleri sonrası Hollandalı futbolcu için girişimleri hızlandırdı.

ÜLKESİNDEN DIŞARI ÇIKMADI

Galatasaray’ın yanı sıra İngiliz kulübü Swansea’nin de transfer listesinde bulunan Narsingh, bu sezon 15 lig maçında 1 gol 1 asistle oynadı.

PSV’ye 2012 yılında Heerenveen’den 4.1 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer olan 26 yaşındaki futbolcu, ülkesinin dışında bir başka takımın formasını giymedi. Hollanda Milli Takımı’yla 19 kez sahneye çıkıp 4 de gol atan Narsing’in piyasa değeri 5 milyon Euro civarında gösteriliyor.

AMK Spor

Riekerink'ten Narsingh'e Övgü!

Riko reyis işi biliyor
Luciano gözümüzün pasını siler
Selametlik keita dan sonra ilaç gibi gelir ilaaçç

Bakmayın şu golü yok asisti yok vs diyen cahilce yorumlara, takımdaki herkesi top diye oynar ve fizik kaliteside baya yüksek, haa ben böyle mantıklı bir hareketi bizim yapabileceğimize inanmıyorum orası ayrı
Millet deliye biz akıllıya muhtaç maalesef

Luciano Narsingh iyi topçu vesselam bir ara bayada yardırıyordu 2013'de sanırım bir sakatlık geçirmişti

Baktımda şimdi 273 gün sakat kalmış adam ondan sonrada inanın hiç yakından takip etmedim kendisini

Haa 2013'deki Luciano Narsingh Lens'den filan çok daha iyidir bende kefilim buna

Ama bu kadar ciddi sakatlıklar yaşamış son zamanlarda hiç çok üst düzey oynayamamış bir topçu tamamen kocaman soru işareti

Ama eldeki seçeneklere bakıyorum
1)Yasin+Sinan kalacak
2)Garry Rodriguez gelecek
3)Luciano Narsingh gelecek

Düşünmeden 3. seçenek derim

Narsingh gelsin. Garry'e gerek yok.

Bruma-Narsingh-Yasin-Sinan gayet iyi bir kanat rotasyonu olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt