Riekerink'ten Vargas'a Veto! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'ten Vargas'a Veto!

Vargas ve kulübü ile anlaşan Galatasaray yönetimine Riekerink engeli.

Podolski'nin olası Çin transferi sonrası hücum bölgesine oyuncu takviyesi yapmayı planlayan Galatasaray Vargas ile temasa geçip gelirim yanıtını alınca kulübü ile de görüşmelere başlamıştı.

JOR: FORMSUZ VE SORUNLU

Transferde aşama kaydedince Riekerink ile görüşen Mehmet Özbek Riekerink'in sözleri karşısında şok olurken bu gelişme sonrası Galatasaray yonetimi transferi rafa kaldırma kararı aldı.

Herif Ahmet Çalık bildiğimiz isim diyor Vargas'a sorunlu.

Var işte bu bir terslik. Mesela böyle akilsizlarin teknik direktör, yönetici ve başkan olmasi.

Yine vetolar geldiğine göre nerde sakat futbol hayatı bitmis oyuncu var onları transfer edeceğiz anlaşılan

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asıl formsuz ve sorunluysa almak lazım.Takımda Selçuk-Sabri-Semih-Cavanda-Sinan-Chedjou-Hamit vb formsuz ve sorunlu tipler varken Vargas sorunlu deniyorsa o da katılmalı bu listeye Riekerink bey.

Komisyon alamadılar anlaşılan. Bu nedenle algı operasyonu başlatıldı yönetim tarafından. Bizim yönetim bu işleri iyi yapıyor. Tebrikler

Ooo yalandan veto haberleri de yavaş yavaş çıktığına göre transfer dönemi resmen başladı sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Buram buram yalan kokuyor. Bu yönetim az şerefsiz değil. Riekerink de ses çıkaramıyor. Olay bu. İnsanları salak yerine koymayın komisyoncu şerefsizler

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt