Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

Cevap: Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

çok abartıldı bu olay.umarım süper finalde bize zararı dokunmaz.

Yönetimin gönlü yoktu Melo'nun bonservisini almak için, bu olayı ifşa ederek zaten bunu belli ettiler. Bu konuda ne her iki oyuncu da suçlu değil, yönetim suçludur. Böyle bir olay neden bu şekilde ifşa edilir ki? Neden yani?

Fatih Terim normalde bu tip şeyler oluyor sizler bilmiyorsunuz ama bu olayda fiziki olay oldu dedi.

açıklanmak zorunda kalınmış.

Yönetimin gönlü yoktu Melo'nun bonservisini almak için, bu olayı ifşa ederek zaten bunu belli ettiler. Bu konuda ne her iki oyuncu da suçlu değil, yönetim suçludur. Böyle bir olay neden bu şekilde ifşa edilir ki? Neden yani?

Bende aynen böyle düşünüyorum.

terım biz bunları bılerek aldık önemlı olan bunları yoneltmek,o degılde melodakı sinir nasıl sinir oyle adamı tekme tokat dövuyorsun bıde terımın oldugu yerde allah tan carvahal hocamız degıldı melo takımın alayını döverdi,gırgır bı yana haftasonumuzu zehır ettıler ,eger meloyu alacaksak işice düsünmemiz lazım,cok sevıyoruz ama saatli bomba en sonunda patladı

bak hele ırmak kzuga bonservısını almama dsunsenız olurmu dıye soru soruyor

terımı dınledım bıraz burunları sürtsün dıye yapıyor ,bunlar nazar boncugu ıafadesıde herseyı özetlıyor alllah tan önümüzdekı maç manısa macı iş melo da bıter gelır özur dıler samımıce terımde affeder,terım dıyor zaten her seyı görursek klupte oyuncu kalmaz

muhabırın bırı sordu terımde neler oluyor neler dedı bu ne ılk nede son zaten olmuyorsa sorun vardır bu olayı paylasmamızın sebebı sha cizgısını gecmesıdır

suda ılginç ırmak efendı mal mal sorular soruyor terım dıyor nazar boncugu adam dıyor sözlesmelerını fesh edecekmısınız allah sizi bıldıgı gıbı yapsın nonspor

terım dıyorkı kımse heveslenmesın dahada güçlü cıkacagız lafı sokuyor

Üst Alt