Riera’da Sorun Yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera’da Sorun Yok

Cevap: Riera’da Sorun Yok

Albertriera.jpg

bu adamın tipi hiç içime sinmiyo

parçalıyı giyerken düşünemiyorum

arshavin podolski forlan nireeeeee ?

riera nire ?

edit. sonradan aklıma geldi bu mesut özilin kayıp abisi olmasın :eek:

Kewell'den yakışıklı adam :asd:

Gelirse Elano gibi 60. dakikadan sonra yuruyerek gezer sahada.

Geçen sene 27 maçın 25'inde ilk 11 başlamış. Toplam oynadığı süre 2007 Dk. Yani senin dediğin gibi 60. dakikadan sonra yürüse bu kadar maçta 90 dakika görev almazdı. Ayrıca bizim maçtada bizi en çok zorlayan adamdı ve yanlımıyorsam 86 da oyundan alındı. Ezbere yorum yapmak çok kolay. Biraz araştırıp ona göre yorum yapsak daha güzel olmaz mı?

[video=youtube;loOHC-NjPhs]https://www.youtube.com/watch?v=loOHC-NjPhs[/video]

[video=youtube;VfJ51ky2P2k]https://www.youtube.com/watch?v=VfJ51ky2P2k[/video]

Olympiakos'taki geçen sezonuna ait görüntüler.

26 maç, 6 gol, 13 asist...

Çünkü şu anki Riera o videodaki adam değil gelmiş 30 yaşına iki sene vasatın biraz üstünde top oynayacak diye 4 milyon verip kadroda gereksiz adam kontenjanını artırmış oluruz sadece...

Pardon 30 yaşında olunca yaşlımı olunuyor?Yahu iki gün önce 32 yaşındaki forlan,33 yaşındaki drogba gündemimizdeydi sen kalkmışın bu adama yaşlı diyorsun..

Pardon ama bazılarını bu transfer konusunda bi memnun edemedik gitti.Galatasaray yönetiminin içindeki herşeyi eleştiren yöneticiler gibi oldunuz iyice.. Yahu 3 sene öncesine kadar uyudurk bir yabancıyı havalimanında yüzlerce taraftar eşliğinden karşılandığını ne cabuk unuttuk..Bugun bakıyorum yıldız bir oyuncu ile görüşüyor galatasaray efendim onada bir bahane,bir kusur takılıyor hemen..

Tamam herkez en iyisinin gelmesini ister ama bu memnuniyetsizlik,bu hoşnutsuzluk cokda iyi birşey değil..

Riera büyük hayal kırıklığı olur. Arda'nın yokluğunu Riera doldulurur diye duşunmek hata olur.

Geçen sene 27 maçın 25'inde ilk 11 başlamış. 27 maç 2161 dakika iken Toplam oynadığı süre 2007 Dk. Yani senin dediğin gibi 60. dakikadan sonra yürüse bu kadar maçta 90 dakika görev almazdı. Ayrıca bizim maçtada bizi en çok zorlayan adamdı ve yanlımıyorsam 86 da oyundan alındı. Ezbere yorum yapmak çok kolay. Biraz araştırıp ona göre yorum yapsak daha güzel olmaz mı?

Aynen katılıyorum. Beni asıl hayrete düşüren ise tanımayan arkadaşların ezbere yorum yapması. Kaldı ki bu adam daha birkaç gün önceki Olymp maçında sağ tarafımızı felç etti, yardırdı resmen kaç defa hem de. O maçıdamı izlemediniz yahu yılların Rierasına zeytinyağı muamelesi yapıyosunuz.

riera saglam adamdır ezebere yorum yapanları çok utandırır. elia ile rierayı kıyaslayınca elianın rieraya nazaran tek cazip yönü yaşı

Üst düzey lig tecrübesi olan güçlü fiziğe sahip futbol için olgun yaşta ,klası olan bir takım oyuncusu,Brezilya liginden gelecek bir çok oyuncudan daha faydalı olabilir, sadece lig ve kupada oynayacağımız bir sezon için denenebilir.

İlla Yunanistan'dan sol açık alınacaksa Pana'dan Sebastian Leto'yu falan alsınlar. Riera'ya gerek yok. Takımın yaş ortalaması giderek yükseliyor zaten.

Riera herşeyden biraz olan bir kanat oyuncusudur. Kötü diyebileceğiniz bir özelliği yoktur ama öyle çok ön plana çıkan da bir özelliği yoktur. Buradakilere "düz adam" izlenimi vermesi muhtemelen ondandır. Ama Riera kötü oyuncu değildir, Arshavin, Podolski derken yükselen beklentide bir isim değildir belki ama vasat üstü bir oyuncudur, Aydın Yılmaz muamelesi görmesi anlamsızdır. Yönetimin son yaşananlardan son vitesi küçülttüğünü hesaba katarsak eğer daha çok sinecektir içinize. Ben artık şahsen Podolski, Arshavin sevyesinde bir oyuncu beklemiyorum, o yüzden Marlos gibi ne i,düğü belirsiz 3.4. sınıf çakma yıldızlar geleceğine Riera'ya razıyım ben.

burda riera gelmesin diyenler acaba riera nın gcen sene kaçmaçını seyretti yada bizimle olan maçını seyretti mi?

Üst Alt