Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

Cevap: Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

Playoff lar sonunda ikisinide kovalim,birisi cok agrasif,öteki cok vurdumduymaz...

batuhan yönetim 45 saniye boyunca haberini yalanlamış ama melo malzemiciyi cıkarıp rierayı yerdeyken tekmelemiş. oda yetmemiş kemerini cıkıarıp kırbaclamış. kesin gitmeli!

kemer yalandır bak idmanda kemer takmaz ki futbolcu.melo'nun gitmesi benim görüşüm kardeşim kime ne.illa aynı fikirde olmayabilirsin

Şu Melo gitsin diyenleri cidden anlamıyorum.Burası bir Galatasaray forumu olduğuna göre herkes Galatasaray taraftarıdır ve büyük bir çoğunluk maça gitmiş olan kişilerdir.Yine bu büyük çoğunluğun içinde maçlarda küfür edenlerin oranı çok yüksektir,hatta olayın seviyesini yukarıya çekelim karşı takım taraftarları ile kavga etmişliği dahi olanlar vardır.Bence bunlar da gitmeli hatta Arena'nın ilk derbisinde Volkan'a rakı şişesi atanlar tamamen gitmeli.Böyle bir şey olabilir mi peki ? Sonuçta Melo ve taraftarın yaptığı aynı amaç doğrultusunda değil fakat ikisi de Galatasaray'ı kapsıyor.Futbol,basketbol,voleybol vs hepsinde hırs,adrenalin,tutku gibi duygular doruklarda olur ve bunların sonucundan insanlar yanlış şeyler yapabilirler.Yapılan yanlış şeylerin bedeli vardır ama gitsin yakışmıyor demek en basit yaklaşım yöntemidir.Melo'nun yaptığı yakışmıyorsa bu kulübe o zaman maçta ana avrat demeden koro halinde küfür etmekte yakışmıyor sonuçta bu bir camia.Melo ve Riera ile Fatih hoca konuşur olayın sebebi öğrenilir buna göre gereken cezalar verilir bize saygı duymak düşer.

Şu Melo gitsin diyenleri cidden anlamıyorum.Burası bir Galatasaray forumu olduğuna göre herkes Galatasaray taraftarıdır ve büyük bir çoğunluk maça gitmiş olan kişilerdir.Yine bu büyük çoğunluğun içinde maçlarda küfür edenlerin oranı çok yüksektir,hatta olayın seviyesini yukarıya çekelim karşı takım taraftarları ile kavga etmişliği dahi olanlar vardır.Bence bunlar da gitmeli hatta Arena'nın ilk derbisinde Volkan'a rakı şişesi atanlar tamamen gitmeli.Böyle bir şey olabilir mi peki ? Sonuçta Melo ve taraftarın yaptığı aynı amaç doğrultusunda değil fakat ikisi de Galatasaray'ı kapsıyor.Futbol,basketbol,voleybol vs hepsinde hırs,adrenalin,tutku gibi duygular doruklarda olur ve bunların sonucundan insanlar yanlış şeyler yapabilirler.Yapılan yanlış şeylerin bedeli vardır ama gitsin yakışmıyor demek en basit yaklaşım yöntemidir.Melo'nun yaptığı yakışmıyorsa bu kulübe o zaman maçta ana avrat demeden koro halinde küfür etmekte yakışmıyor sonuçta bu bir camia.Melo ve Riera ile Fatih hoca konuşur olayın sebebi öğrenilir buna göre gereken cezalar verilir bize saygı duymak düşer.

Alaka ve maydanoz arasındaki ilişkiyi örnekle göstermişsin.

Melo gitsin diye kuduran fenerliler avcunuzu yalayın.. melo bu takımdan gitmeyecek.. gelecek sezonda bu formayı giyicek.. yine size gol atıcak.. ve bu sezon olduğu gibi gelecek sezonda ŞAMPİYON OLUCAZ..

Bu Melo yakar bizi ya ağır bir para cezasına çarptırılıp ciddi bir uyarı yapılmalı ya da sezon sonu kapı gösterilmeli Umarım bu durum takım motivasyonunun içine etmez

Meloyu ft bi şekilde disipline sokar yoksa serbest bırakırsak kendisini hiç sevmeyen fener hemen kapmaya çalışacaktır.

Bu olayda Melo kadar Rieranında suçlu olduğuna inanıyorum.Kimse kimsenin gözünü yok yere morartmaz.Ağır tahrik olmuştur Rieradan kesin.Tabi Melo haklı demiyorumda hemen Melo yu asmak olmaz.Sonucta kiralık bir oyuncu böyle olayları devam ederse sezon sonu güle güle denir.Fatih hocama güveniyorum alacağı karar en dogru karar olacaktır.

Alaka ve maydanoz arasındaki ilişkiyi örnekle göstermişsin.

Diyorum ki sosyal medyada orada burada Melo'yu ahlaksızlık ile suçlayan kişiler tribünde maç boyu küfür edip ona buna yabancı madde yağdırıp yeri gelip karşı takım taraftarı ile kavga edip ahlak dersleri veriyorlar.

Adam satmak falan değil. Sıktınız sizde hiç yazmadım illa yazdıracaksınız !!!!

Burası bir futbol takımı. Atamız'ın dediği gibi "Sporcunun; Zeki, Çevik ve Ahlaksı" kavramını uymuyor bu 1.

2. Melo Riera gibi sadece buranın çalışanı bir elemanı. Parasının karşılığını vermekle yükümlü. Hiç kimseyi dövme-darp etme hakkına sahip değil. Dün gelmiş adam bizim bir futbolcumuzu darp edemez. Kimse Galatasaray ve onun sahiplerinden üstün değildir. Bu nedir böyle ya. Adam'da göz kalmamış. Namus davasında olur böyle darbe en fazla. Rezalet.

Namus Davasinda Olum olur arkadas ;)

Üst Alt