Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

Cevap: Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

Medya güzel gazlıyor bizim taraftarı :) bizimkiler de güzelce yemeye devam ediyor bu oyunu.

Bunu Fatih Terim biliyordu ve olayın aydınlatılması için sazı eline aldı, kimseyi dinlemeyin, benden duyun derken, ben doğru olanı yapacam, taraftar bana güvensin mesajı gönderdi ama bizim taraftar basında çıkan her habere itibar edip gaza gelmeye devam ediyor.Arkadaş sert bir yumrukta o bölgenin morarması kadar doğal bir şey yok.

Olay sadece Melo üzerinden yürütülüyor.Sanki Melo durduk yere vurmuş Riera'ya.Amacım Melo'yu haklı çıkarmak değil,ama adama linç kampanyası yapılıyor.

Bşr fotograf gelince mi Melo bitti yani.Yaptığı ayıptır doğru,ama fotgrafı görmeden önce Melo haklı diyenler,fotograftan sonra gitsin demesin bir zahmet.Ayrıca önemli olan bir adam sadece antreman gazı ile veya sudan sebepten bunu yapıyorsa gitmeli,ama arkasında küfür falan gibi bir karşılıklı sebep varsa karar çok ağır para cezası olmalıdır yinede.

Fatih terim çözer isi. Ntvsporda bakıyorum fırsatı iyi değerlendiriyor. Azizin esgal fotograflarına büyük tepkile gösteren NTV.

Ya saçmalamayın her zamanki gibi dayak yiyen haklı durumuna geldi. Melo'yu savunmuyorum da olayı bilmiyoruz. 2 kişi kavga etmiş sonuçta biri dayak yiyecek. Dövülen adam direk haklı ilan ediliyor türk psikolojisi.

bunlar GS futbolcusu

Pankreas güreşçisi değil

heleki basına malzeme verdik

:(

Hocam şimdi basına küfrettirceksin, yahu bizim basını bilmiyor musun? Ahlaksızlık, yalan, dolan da sınır tanımadınığı bilmiyor musun? Dün postayı bi açtım, ana sayfada melonun kovulduğunu yazmış, olayı bile bilmiyordum, işte böyle bir basın... Bu basına malzeme versen kaç yazar vermesen kaç yazar?

Futbol bu, play off gibi saçma bi ortamda bizim bile sinirler gergin, kavga da olur gürültü de... Ne var yani... Adam fatih hocaya saldırmadığı veya bi terbiyesizlik yapmadığı müddetçe ne diyebiliriz ki ona? Arda canerin ağzını burnunu kırmadı mı? Caner vampir gibi kameraların önünde gezmedi mi? Arda gönderilsin mi dedik o zaman iyi düşün... Yoksa kaptanımıza sahip mi çıktık?

Şu anda da meloya sahip çıkma zamanıdır. Basın inanılmaz organize biçimde, hem de hocanın açıklamalarına rağmen linç kampanyasına başlamış, siz de hemen timsaha yatıyorsunuz, vallahi helal olsun..

Her kavga bu kadar büyütülmez.

63615F61655F636162615162646B65686B6663A6656AAB66.jpg

63615F61655F636162615162646B65686B6561848AA499A3.jpg

Basın önünde yapılan kavgalardan biri, adamın ağzını dağıtmış Arda.Neden bu kadar büyütülmedi bu kavga ? Çünkü basının önünde oldu ve arka planda kimsenin görmediği olayı büyütme şansları olmadığı gibi Galatasaray takım olarak iyi değildi, basında yer bulması Galatasaray'a çok da fazla zarar vermezdi.

Olayı hala anlamayanlar için özet geçmek istedim.Basının amacı apaçık belli.Melo'nun yaptığı terbiyesizlik bunu inkar etmiyorum ama olayı bu kadar büyütmenin altında yatan gerçeği bizim taraftarın görmesi lazım.

Ya saçmalamayın her zamanki gibi dayak yiyen haklı durumuna geldi. Melo'yu savunmuyorum da olayı bilmiyoruz. 2 kişi kavga etmiş sonuçta biri dayak yiyecek. Dövülen adam direk haklı ilan ediliyor türk psikolojisi.

Riera'yı haklı ilan eden yok ki, Melo'nun haksız olduğunu söyleyenler var ki doğru.

küfürler olabilir,tartışmalar olabilir,kavgalar da olabilir.ama bunun yeri florya veya arena değildir.kimsenin hakkı yok galatasarayın adınıın boyle anılmasını sağlamaya.iş çok ciddi.adamın gozunu patlatmış.ne gerekiyorsa yapılsın.şampiyonluga koşan takımımızın huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok.

Bu takımdan Lincoln gönderilirken herkes adama küfür ediyordu ama arkadaşını döven adamı hala savunanlar var.

Her zaman savaşan oyuncu istemiyormuyduk. Savaşanı bulunca da nasıl bitireceğimizi düşünüyoruz. Ne melo ne de riera haklıdır demiyorum. Ama bu kadar yalan haberin döndüğü yerde tek bur gercek var o da melonun bugün itibariyle turkiyede bulunan en iyi yabancısı olduğu.

Gecmis yıllara bakın bu tür haberlerle kaç kaliteli oyuncunun fişini çekti bu taraftar. Lincoln, elani, Santos, Arda, Mehmet topal, cana.

Aklınızı basınıza alın birşeyi tam bilmeden hüküm vermeyin.

ne olmuş lan alt tarafı bir yumruk anasını satayım kavga etmişler sonuçta birisi birine sağlam vuracak elbet.

benimde yıllardır sol kaşım yarık. çocukluk arkadaşım mahalle arkadaşım ilkokul ortaokul lise arkadaşım yıllarımız beraber geçti adamla hani en en iyi arkadaşım diyim siz anlayın kavga etmiştik o elinde bira şişesini suratımda patlattı kaşımda dikiş izleri kaldı ayrık vaziyette kaşım. bende onun kafasında patlattım şişeyi onunda kafasında dikiş izleri kaldı.

kavga sonuçta bu birisinin bir yeri patlayacak elbet.

sen galatasarayın pro futbolcusu degilsin ama . yükümlülügün sadece annene babana .. şöyle kıyaslar yapmayın

Ah Melo ah..Bizi öyle bir ayrıma soktun ki çık işin içinden çıkabilirsen.Bu sezon şampiyon olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var ve Melo olmadan da bu iş zor.

beyler erkekler kavga edince illa birinin ağzı burnu dağılır. kadın futbol takımımı bu anasını satayım kavga çıktı deyince ne anlıyorsunuz siz. birbirlerine sözlü tacizle mi saldırmışlar.

Üst Alt