Riera’ya Güle Güle - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera’ya Güle Güle

Cevap: Riera’ya Güle Güle

Şu forumdan bir arkadaşımızı oy çokluğu ile (2 sene sonra) takımın başına getirsek... yeminlen bin kat daha iyi transfer yapar...

Gökhan TÖRE'yi göz göre göre almamak neyin nesidir anlamış değilim... Hem türk hem yetenekli...

Defansa adam aramaya gerek yok ümit milli takımın defansı Serdar Aziz-Semih...

Forvet bölgesine de adam aramaya gerek yok bas bas bağırıyor ben mükemmel bir futbolcuyum diye gaziantep'den Muhammet....

İşi bilcen işi...

Eh be hocam bu Riera'dan bi b.k olmayacağını bir tek sen mi anlamadın? Transfer edildikten sonra bu forumda bütün yorumları hatırlıyorum, herkez aynı fikirdeydi, herkez Riera'dan bişey olmaz, Riera artık bitti, ondan bize bir fayda gelmez diyordu.

İnşallah haber sallama haber değildir de devre arası hem A7 hem Riera takımdan gönderilir.

Aynı şeyler Melo içinde deniliordu

Sezon basinda rieranin yerine ekiciyle tore yi alsaydik genc ve iyi bi takimimiz olurdu

Şu forumdan bir arkadaşımızı oy çokluğu ile (2 sene sonra) takımın başına getirsek... yeminlen bin kat daha iyi transfer yapar...

Gökhan TÖRE'yi göz göre göre almamak neyin nesidir anlamış değilim... Hem türk hem yetenekli...

Defansa adam aramaya gerek yok ümit milli takımın defansı Serdar Aziz-Semih...

Forvet bölgesine de adam aramaya gerek yok bas bas bağırıyor ben mükemmel bir futbolcuyum diye gaziantep'den Muhammet....

İşi bilcen işi...

Hocam sen herhalde PES 2012'de ki gibi oluyor zannediyorsun bu işleri.

Teknik Ekip, Scout vsvs.. Gökhan Töre, Serdar Aziz, Muhammet.. bunları almak istemiyor yada futbolculuğunu beğenmiyor mu sanıyorsun.

Zannediyorsunuz ki Pes gibi parayı biraz arttırınca herkes gelecek.

Öyle değil işte. Hamburg, Bursa, Antep bu adamları neden bıraksın ki. İleride 8'e 10'a satacaklar en kötü nasıl olsa.

parasını terim ödesin. olmadı başkan ödesin. birileri bu oyuncuya verilen paraların hesabını versin. GS'nin sokağa atacak parası yok. yazık.:mad:

rieranın bir yere gideceği falan yok. yalan haberin daniskası.

bulabilirmisin bu adama devre arasında bir kulüp ? hemde bonservis parası ödeyecek ? tazminatını verip göndermek gibi aptalca bir harekette yapmayacağımıza ya sezon sonuna kadar yada önümüzdeki sezon sonuna kadar riera bizimle.

gerçekten hiç verim alamadığımız bir adam. işin kötüsü sol bek pozisyonundada çok kötüyüz.

Adam hayatinda kazanamayacagi yillik ucreti birakip gidermi?

Bizim kadar vizyonsuz bir kulup daha varmidirki bonservis versin?

Tazminatinu veririz pasalar gibi gondeririz elimizden baska bir sey gelmez.

Hocam sen herhalde PES 2012'de ki gibi oluyor zannediyorsun bu işleri.

Teknik Ekip, Scout vsvs.. Gökhan Töre, Serdar Aziz, Muhammet.. bunları almak istemiyor yada futbolculuğunu beğenmiyor mu sanıyorsun.

Zannediyorsunuz ki Pes gibi parayı biraz arttırınca herkes gelecek.

Öyle değil işte. Hamburg, Bursa, Antep bu adamları neden bıraksın ki. İleride 8'e 10'a satacaklar en kötü nasıl olsa.

Ben Pes Mes Oynamam...

Gökhan TÖRE bu sene transfer oldu biz alabilirdik...

Muhammet Bursa'dan Antep'e gitti biz alabilirdik...

Serdar Aziz'i verirsin parayı alırsın...

Zannetmiyorum parayı arttırınca herkes her futbolcuyu verir.... bak ronaldo doğduğundan beri r.madrid'de oynamıyor..

Genç futbolculara para vermiyoruz altyapıyı kullanmıyoruz.Semih örnek olur inşallah gençlerimize.Hiçbir Anadolu takımına dünya para vermeyiz umarım.

Yapmayin, Riera daha alisamadi, Besiktas'a karsi gercek Rierayi gørursunuz muhtemelen.

Riera'da baş sorumlu Fatih Terimdir. Sonuçta bir oyuncuyu istiyorum ya da istemiyorum diyebilecek kişi kendisi. Futbolcu listesi geyiğini anlamış değilim. Podolski'yi istiyorum, olmazsa Arshavin. O da olmazsa Riera. O da olmazsa? Çemkirspor'un sol kanat oyuncusu mu??? Yani illa biri alınacak, en iyiden başlayıp 5. sınıf oyuncuya kadar liste mi oluşturuluyor??? Liste dediğin ihtiyacın oyuncu tipine ve kalitesine göre benzer isimler olabilir ancak. Riera ile Podolski'yi karşılaştırabilir miyiz? Dersin ki, Podolski - Arshavin - Ronaldinho üçlüsünden birini istiyorum. Olmuyorsa da almayın! Yook... ille birini alacağız, gömeceğiz gencecik yıldızımızı satıp da aldığımız 12 milyon Euro'yu eli bastonlu dandik bir futbolcuya.

Adım gibi eminim ki Pino kalsaydı, Riera'dan çok daha faydalı olurdu takıma. Terim'in en büyük eksiklerinden biri anlamsız inadı ve burnu büyüklüğü. Pino ve Culio bu takımda olsaydı mutlaka katkı yaparlardı.

Göz göre göre yapılan bu 12 milyon Euroluk zararın bedelini, bu transfere ön ayak olan yöneticiler ve Fatih Terim ödesin.

İsteyen varsa alsın 1,2 neyse versinler.Bu nasıl rezilliktir yahu.Sol kanat felç.

Üst Alt