Rijkaard Kanaltürk ekranlarında - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard Kanaltürk ekranlarında

Cevap: Rijkaard Kanaltürk ekranlarında

ya videosu ne zmn cikar bunun

telefona kaydetcemmmm ring tone yapcam

turkish press is intelligent, educated:)

Seviyesiz bir adamsın,bundan sonra benim yazdıklarımı kopyalayıp altına seviyesiz bir şekilde yourm yapma...Şikayetin varsa git forum yöneticilerine ilet...Benim niyetimi sorgulamak senin haddin değil...

Sen şikayetçisin varsa terbiyesizliğim sağ üste uyarı butonu var sende benden alıntı yapma iyi geceler

Arzu

ac bir topic ici dolu yonetime elestiri biz destek verelim Resmi siteye yollayalim.

sen ac gerekli sozleri o topicte soyleriz cunku haklisin ekmeklerine yag suruyoruz

Neyse ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum ve olayı kapatıyorum sanada iyi geceler...

sunun bile zevkini cikaramiyoruz

adam tum medyaya kapak olsun diye en dayaklik medyayla dalga gecti

eglenin birazzzz hadi

sence bir daha cesaret edebilirlermi rijkaardla roportaja:)

Rijkaard'la aynı masaya oturabildi ya şu gereksiz adamlar, daha başka birşey istemesinler hayatları boyunca.

yemin ediorum 5. bitirelim gam yemem bu kapaklardan sonra:)

hala soktalar suratlarina bakinnnnnn allahinizi seviosaniz

kadini dinlemiyolar bile

Ben hala Rijkaard ile orada oturan adamlar nasıl yüzyüze gelebiliyor?

Yönetimin bu kadar çok ve boş konuşmamaları için Rijkaard'ı karşılarına oturttuğunu düşünüyorum olabilir mi

Biraz anlatayım:

Türk medyası Nasıl?

-İyi giyiniyorsunuz.Fazla sert değil vs...

Avrupa ile kıyasla:

-Avrupada sert eleştiriler olur.Burda taraftarımızın beni desteklemesinden anlıyorum ki fazla etkileyemiyorsunuz...

Keitanın kırmızı kartından sonra Elanonun performansı ile ilgili soruya:

-(Sinirli bir şekilde)-Bireysel değerlendirme yapmaya geçtik.Düzgün sorular sorun gibisinden bir olay oldu...

Reha muhtar:Söylendilere göre bazı futbolcular 4-4-2 oynamayı istiyorlarmıs,4-3-3 ü istemiyormus dedi

-Söylentilere kulak asmıyorum.Futbolcum birşey söylemek isterse bana gelir söyler dedi

En sonunda son soruyu cevapladı.Spikerler bir anda karıstı.Süprizler vardı sorular vardıBu an baya güldüm

Umarım yardımcı olmusumdur ama burda yazmakla olmuyor izlemek lazım

Biraz anlatayım:

Türk medyası Nasıl?

-İyi giyiniyorsunuz.Fazla sert değil vs...

Avrupa ile kıyasla:

-Avrupada sert eleştiriler olur.Burda taraftarımızın beni desteklemesinden anlıyorum ki fazla etkileyemiyorsunuz...

Keitanın kırmızı kartından sonra Elanonun performansı ile ilgili soruya:

-(Sinirli bir şekilde)-Bireysel değerlendirme yapmaya geçtik.Düzgün sorular sorun gibisinden bir olay oldu...

Reha muhtar:Söylendilere göre bazı futbolcular 4-4-2 oynamayı istiyorlarmıs,4-3-3 ü istemiyormus dedi

-Söylentilere kulak asmıyorum.Futbolcum birşey söylemek isterse bana gelir söyler dedi

En sonunda son soruyu cevapladı.Spikerler bir anda karıstı.Süprizler vardı sorular vardıBu an baya güldüm

Umarım yardımcı olmusumdur ama burda yazmakla olmuyor izlemek lazım

ring tone luk jeneriklik olaylar yaaaaa

oynatalimmm geri allalim durduralimmmm:)

ah bi iyi kalite videosu ciksa

aynen böyleydi surati :D

reha_muhtar.jpg

YouTube - Telegol Ahmet Çakar'dan Rijkaard yorumu "hizmetçiye sarkan adamdan hayır gelmez"

Ne oldu çakarrrrrrrrr niye çıkamadın kabız mı oldun geçmiş olsun yeğenim :D

Kesinlikle saçmalıyor.Allahım şu ülkede ne insanlar var.Herkez birinin paçasından indirmeye çalısıyor.Sonra geçmişler biz neden basarılı olamıyoruz.Öncelikle bu ve bunun gibi adamlar Türk medyasından çıkmadıkça basarılı olamayız ki...

Kesinlikle saçmalıyor.Allahım şu ülkede ne insanlar var.Herkez birinin paçasından indirmeye çalısıyor.Sonra geçmişler biz neden basarılı olamıyoruz.Öncelikle bu ve bunun gibi adamlar Türk medyasından çıkmadıkça basarılı olamayız ki...

Yav prim yapma uğruna

Babanız nasıl birisi sorusuna

Babam mı babam adam değil be diyecek birisi bu

Sürün bakalım kendinizi böyle piyasaya

Daha çok alay edeceğiz sizle çook

Üst Alt