Rivaldo mu? Zidane mı? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rivaldo mu? Zidane mı?

ronaldo mu nistelrooy mu

buyrun
Kendimi tutamıyorum :D
Ruud van Nistelrooy:
“The Brazilian Ronaldo was the best player I played with. [ . . . ] The goal I scored against Fulham (during the 2002/3 season, when van Nistelrooy carried the ball from the half-line before scoring a neat finish), which was exceptional for me, for him it was more like his standard. His natural ability was far beyond anything that I’ve played alongside.”

bir tarafta los galacticosta oynayacaksın

dünyanın en iyi futbolcularıyla etrafın çevrili olacak ve o ligin en büyük takımında forvet olacaksın ve 23 gol atacaksın

diğer tarafta 1 sene önce küme düşmeden son anda kurtulan sociedad 'da oynayıp ertesi sene takımını şampiyonluk yoluna sokacaksın ve sen de 23 gol atacaksın

ama forvet denince de akıllara önce r9 gelecek öyle mi

sebep? çünkü mourinho öyle buyurmuş

de hadi ya

İspanya'dan örnek vereceksen bari Barca dönemini ver de bir şansı olsun adamın:( Ben yazayım 49 maç 47 gol 7 asist ;)

Kendimi tutamıyorum :D
Ruud van Nistelrooy:

İspanya'dan örnek vereceksen bari Barca dönemini ver de bir şansı olsun adamın:( Ben yazayım 49 maç 47 gol 7 asist ;)
aynı sezon aynı ligte oynayan 2 adamdan bahsediyorum

ama cevap veremiyon tabi

barcelona kariyerine ilk başta da dedim izlemedim bilmiyorum ama müthiş gözüküyor. FAKAT 1 SEZON. o sezonun ardında vieri de 24 lig maçında 24 gol atmış mesela AYNI LİGTE

kariyeri bu kadar kısa olan adamı vallahi kimseyle kıyaslayamazsın

sen bana aynı sezonda şartların hepsinin ronaldodan yana olduğu fakat nihat ile aynı gol sayısına ulaşan adamı utanmasan henryden falan iyi diyeceksin

vieri, batistuta, simone inzaghi de değil filippo olsun, delvecchio falan bunlarala kıyas yapalım

görelim bakalım kim ne yapmış

ronaldo 1 ekoldür ama cr7 falan zaten değil de henry, shevcenko ile de kıyaslamak bunlara hakarettir

BANA GİDİP BAŞKASININ YORUMUYLA VEYA 1 SEZONLUK PATLAMALARLA ÖRNEK VERME LÜTFEN

ölçülebilir, mukayese edilebilir örnekler üzerinden tartışalım

Bu lakap takma isleri sonradan olduğu icin ,ronaldoda kaldı bu item.Yakisdi da ayrıca

aynı sezon aynı ligte oynayan 2 adamdan bahsediyorum

ama cevap veremiyon tabi

barcelona kariyerine ilk başta da dedim izlemedim bilmiyorum ama müthiş gözüküyor. FAKAT 1 SEZON. o sezonun ardında vieri de 24 lig maçında 24 gol atmış mesela AYNI LİGTE

kariyeri bu kadar kısa olan adamı vallahi kimseyle kıyaslayamazsın

sen bana aynı sezonda şartların hepsinin ronaldodan yana olduğu fakat nihat ile aynı gol sayısına ulaşan adamı utanmasan henryden falan iyi diyeceksin

vieri, batistuta, simone inzaghi de değil filippo olsun, delvecchio falan bunlarala kıyas yapalım

görelim bakalım kim ne yapmış

ronaldo 1 ekoldür ama cr7 falan zaten değil de henry, shevcenko ile de kıyaslamak bunlara hakarettir

BANA GİDİP BAŞKASININ YORUMUYLA VEYA 1 SEZONLUK PATLAMALARLA ÖRNEK VERME LÜTFEN

ölçülebilir, mukayese edilebilir örnekler üzerinden tartışalım

2 Dünya kupası şampiyonluğu, 1 dünya kupası finali, 2 dünya kupasında turnuvanın oyuncusu seçilmesi ve dünya kupaları tarihinin en golcü oyuncusu olması veri olarak sayılır mı admirim?

2 Dünya kupası şampiyonluğu, 1 dünya kupası finali, 2 dünya kupasında turnuvanın oyuncusu seçilmesi ve dünya kupaları tarihinin en golcü oyuncusu olması veri olarak sayılır mı admirim?
hep kaçamak cevaplar

hepsine de daha önce yazdım

neyse daha fazla mahcup etmeyeyim hakkıyla seni artık

yerin 20 metre altında kurşun tabut içinde yatırdım zaten

Bu lakap takma isleri sonradan olduğu icin ,ronaldoda kaldı bu item.Yakisdi da ayrıca
he scored 197 goals in 236 games

Maçların 1-0 1-1 bittigi donemler

Sizin tartisiginiz şey baya farklı bir durum ya,biraktigi etkiyle hakkediyor Ronaldo bunda herkes hemfikir.Rifki da kabul ediyor.Biraz trolluge de vurdu simdi kendini doğrulama yoluna gittiği de aşikar ama adamın bahsettigi olaya realite olarak ne bilim bizim Hagi´miz dünyanın geri kalan tarafında bizim Hagi´miz kadar Hagi degil. Anlatılmak istenen ,anlatılamayan duygu.

Sizin tartisiginiz şey baya farklı bir durum ya,biraktigi etkiyle hakkediyor Ronaldo bunda herkes hemfikir.Rifki da kabul ediyor.Biraz trolluge de vurdu simdi kendini doğrulama yoluna gittiği de aşikar ama adamın bahsettigi olaya realite olarak ne bilim bizim Hagi´miz dünyanın geri kalan tarafında bizim Hagi´miz kadar Hagi degil. Anlatılmak istenen ,anlatılamayan duygu.
Bu anlatılamayan duygu worldwide yalnız benimle alakalı değil. Alıntıları o yüzden yapıyorum izleyen herkeste bu duyguyu yarattığı için(Refik hariç #respect). Kendi görüşlerime minimum düzeyde yer vermeye çalıştım tartışma boyunca ancak ronaldonun saçı, konsol oyunları vs yüzünden böyle söylüyorlarmış dolayısıyla salıyorum ben de sıkıntı yok.

Bu anlatılamayan duygu worldwide yalnız benimle alakalı değil. Alıntıları o yüzden yapıyorum izleyen herkeste bu duyguyu yarattığı için(Refik hariç #respect). Kendi görüşlerime minimum düzeyde yer vermeye çalıştım tartışma boyunca ancak ronaldonun saçı, konsol oyunları vs yüzünden böyle söylüyorlarmış dolayısıyla salıyorum ben de sıkıntı yok.
Bu kisim belirttiğim gibi , klasik Refik trollugu :)

sonuç olarak BU KONUDA KONUŞULAN FORVETLERİ 1 sıralama yapalım da öyle bitirelim

@namg kilitle bu mesajtan sonra başlığı sana zahmet

messi > cr7 > henry > nistelrooy > shevcenko > filippo inzaghi > vieri > R9 > batistuta > nihat > simone inzaghi

heralde kimsenin itirazı yok

@Keramettin TANRIVERDİ kilitleyelim canım

Üst Alt