Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP | MVP Vladimir Stimac - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP | MVP Vladimir Stimac

Cevap: Rixos Cup | 12-16 Eylül | Ntvspor

Efes'te millilerden sadece Doğuş ve Birkan katılıyormuş sanırım. Sinan, Gönlüm, Dusko ve Semih yok yani.

Büyük ve erken konusmak istemem ama Efes de bize direnemez. Mahmuti Reis kusura bakmasin :)

Efesi hiç beğenmedim şuana kadar.. Tamam Savanoviç ve Semih yok ama onlarda bence sınırlı oyuncular.. Bizim yabancı kalitemiz çok daha iyi efesten, ezikbahçeyle lig için kapışırız gibime geliyo...

Efes için biraz beklemek lazım.

1-2 ay sonra daha iyi olurlar.

Çünkü kadro gayet iyi.

Şu an için yermek çok haksızlık olur.

Daha sezon başı.:)

Yok toparlayacagindan eminim. Ama kadro yapisini karsilastiriyorum, bizim takimi daha sansli görüyorum.

Inanilmaz heyecan veriyor bana takimimiz. Ah be Efes´in su oyuncusu bizde olsa diye baktigim hickimse yok.

Gercekten müthis bir kadro kurmus yine Ataman. Kendisinin de kalitesi ortada. Mahmuti´den eksigi yok, fazlasi var.

Hic bu kadar umutlu olmamistim basketbol takimimizdan

Yalnız şuan izlediğim maçta Jamon cidden Efeste büyük fark yaratıyor.. Bu sene kurduğumuz kadronun içinde Jamonda olsaydı heralde olağanüstü bi takım olurdu... Kısmet değilmiş.

Cibona Zagreb´in cöktügünü biliyordum da, böyle dandik bir takima dönüstügüne inanmiyordum. Bandirma yener bunlari

Üst Alt