RixosCup Y.Final | Galatasaray MP 71-73 Anadolu Efes | Maç Sonucu | 15 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RixosCup Y.Final | Galatasaray MP 71-73 Anadolu Efes | Maç Sonucu | 15 Eylül

Cevap: RixosCup YarıFinal | Galatasaray MP 35-45 Anadolu Efes | 15 Eylül | D.A. | NTV

Cenk Akyol rezalet oyununa rağmen 16 dakika süre aldı ilk yarıda.

Cevap: RixosCup YarıFinal | Galatasaray MP 35-45 Anadolu Efes | 15 Eylül | D.A. | NTV

Oktay Mahmutinin takımlarında olan 3. çeyrek sendromu ortaya çıkar umarım.

Cenk ve Macvan çok kötü oynuyor.

Cevap: RixosCup YarıFinal | Galatasaray MP 28-41 Anadolu Efes | 15 Eylül | 2.P | NTVS

Hayır 3 kez izledim.

yani adamı tanımıyordun bu hazırlık maçlarında izledin:D macvan sırp milli takımında ilk 5 oynayan adam la. ha bugün iyi degil o başka. michael jordan gelse şurda kötü maçlar çıkarsa kötü transfer diceksin demekki:eek:

bu arada jamont isteyince içeri giriyor. ama uyuşuk bir adam. parmagı sakat acaba o yüzdenmi böyyle bilmiyıorum. cenke gelince tamam iyisin hoşsıun ama vujacicin 3 saniyesi kalmış adamın önünde duracagına yanında durup göstermelik el gösteriyon.

Cevap: RixosCup YarıFinal | Galatasaray MP 35-45 Anadolu Efes | 15 Eylül | DA | NTVSp

Dudley ve Macvan'dan biraz katkı alabilirsek skorda yakalayabiliriz onları. İlk yarıda hiç katkı alamadık bu oyuncularımızdan.

Cevap: RixosCup YarıFinal | Galatasaray MP 35-45 Anadolu Efes | 15 Eylül | DA | NTVSp

Son pozisyonda Barac kolunu acıp Ndong'a karsı avantaj sağlıyor ama savunma faulü calınıyor. Dostluk macları diye bahsedilmiyor ama ilk yarı net hakemlerin eseri. Onun haricinde yorgunluktan dolayı hic geri kosamıyoruz. Gordon ve Cenk suan savunmada görevlerini iyi yapamıyor.

Ergin Hocanın 3. çeyrekleri > Oktay Hocanın 3. çeyrekleri

Cenk bomboş atışları kaçırdığı için boş bırakıyorlar artık, diğer oyuncuların üstündeki savunma daha da artıyor. O şutları sokacak, bunun için alındı. Yoksa oynamasının bir anlamı yok.

pota altını hatırlamamız lazım dışardan bire bir deniyoruz sürekli hala belli bir oyun stilimiz setimiz yok defansta ve ofansta

Cevap: RixosCup YarıFinal | Galatasaray MP 28-41 Anadolu Efes | 15 Eylül | 2.P | NTVS

yani adamı tanımıyordun bu hazırlık maçlarında izledin:D macvan sırp milli takımında ilk 5 oynayan adam la. ha bugün iyi degil o başka. michael jordan gelse şurda kötü maçlar çıkarsa kötü transfer diceksin demekki:eek:

bu arada jamont isteyince içeri giriyor. ama uyuşuk bir adam. parmagı sakat acaba o yüzdenmi böyyle bilmiyıorum. cenke gelince tamam iyisin hoşsıun ama vujacicin 3 saniyesi kalmış adamın önünde duracagına yanında durup göstermelik el gösteriyon.

Bu sezon 3. kez izledim anlamında demiştim :D Üçlüklerin hepsini kaçırınca sinirleniyorum.

Cenk bomboş atışları kaçırdığı için boş bırakıyorlar artık, diğer oyuncuların üstündeki savunma daha da artıyor. O şutları sokacak, bunun için alındı. Yoksa oynamasının bir anlamı yok.

Zamanla sokacaktır. Sezon baslarında takımlar hep güce dayalı antrenman yaptıkları için şut sorunları oluyor(Milli takımlardan hatırlayalım). Üstüne birde gününde değilse potaya top yerine balyoz göndermiş oluyor. Genel olarakda hiçbir oyuncuyu şimdiden kesmememiz lazım :)

Hücumda sıkıntı büyük gibi.Tempoyu ayarlayamıyoruz,Gordon'la olmıcak gib.

Takip ediyorum ayrıca 6 sene basketbol kursuna gittim.Herkes beğenmek zorunda diye birşey var da ben bilmiyorum herhalde.

Gelecekte Avrupa'nın en iyi 4 numarası olacak gözüyle bakılan bir adama facia transfer denmez, bu yorum farkı falan değil saçmalık. Ersin de geçen sene ligin en iyi pota altı oyunculardan biriydi, son derece yerinde bir transfer. Oyunda fazla da kalmadı, hangi ara izledin de bu kanıya vardın o da belli değil.

hawkins 3 numara oynuyordu bjk de, turnuvada 2 oynuyor. cenk 3 de hawkins'in yedeği diye düşünmüştüm. Domercant yok diye 2 oynuyor sanırım hawkins, yoksa Cenk bu kadar süre alacaksa işimiz çok zor

Macvan'ın 89'lu olduğunu bilmiyordum çok şaşırdım gerçekten.Gençmiş.

Üst Alt