Haber - Rıza Çalımbay: "Ali Şaşal o topları normalde çıkarırdı. Amatör ruhla yaptığını söyledi. Neyse o maç geçti artık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Rıza Çalımbay: "Ali Şaşal o topları normalde çıkarırdı. Amatör ruhla yaptığını söyledi. Neyse o maç geçti artık"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynanacak yarı final ilk maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Rıza Çalımbay:

"İki maç oynadık, birbirini tanıyan takımlar olduk. Avantaj sağlayarak İstanbul'a gitmek istiyoruz. Arkadaşlara da söyledim, önümüzde büyük bir hedef var. Turu geçersek final oynayacağız, böyle bir fırsatı değerlendirmeliyiz."

"Fenerbahçe, bu ligde oynayacak iki tane takım çıkarabilir. Ne istiyorsanız var. Her türlü her şeye sahipler, aklınıza ne geliyorsa... Oyuncu, taraftar, her şey var."

"Ali'nin sakatlandıktan sonra oyundan çıkması lazımdı. Bu golleri yiyeceğine inanmıyorum, o topları çıkarırdı. Amatör ruhla yaptığını söylüyor. 'Ağrıya rağmen oynadım' diyor"

"O maç geçti artık, bu maçta daha iyi bir şekilde oynayacağız. İnşallah ikinci maç için büyük bir avantaj yakalamaya çalışacağız. Takımıma ve oyuncularıma güveniyorum."

1683131754362.png

"Oyuncu, taraftar, her şey var."

Hakemi unutmussun atom karinca. Hakemle 3 takim da kafaya oynatirlar.

Galatasaray taraftarının geçmişte Rıza hocayla hiç bir husumeti olmamıştı. Hatta hakkında fener tribünlerinde açılan tasvip etmediğim pankart vardı. İçeriğini bir çoğunuz hatırlarsınız. O süreçte bile Galatasaray taraftarı kendisine destek olmuştu. Normal kişiliği olan birisi olsa bize kin ve nefret güdeceğine fenere kin gütmesi gerekirdi.

o kaleci o asistleri bizim maçta yapsa ibreti alem için yapmyacağı şey yoktu
fakat kim bilir belki herifi telkin bile etmiş olabilir.
hep diyorum bjklılar fblilerden daha kötü yapıda insanlardır futbol hususunda.

Anlamiyonuz adam üstü kapalı kaleci bilerek yedi diyo. Ama ben bunu ispat edemem bisey diyemem suç olur hedef ben olurum diyo. Aslında dedikleri kalecinin bir boklar yediği anlamında. Ozellikle su kısım cok ilginç. "Ağrım vardı yinede devam ettim dedi" diyor Rıza. Bunu ben şöyle anladım. Ben bilmem ağrım var ondan yedim golleri diyor ama ben pek inanmadım gibi anladim.
Rıza bildiğin itiraf gibi açıklıyor... Ne olursa olsun onunda ismi bu olayda kötüye cikiyo bide puan kaybetti. Bence rizada pek hoşnut değil. Bize olan nefreti ayrı konu zaten. Ona gitmiyorum

Anlamiyonuz adam üstü kapalı kaleci bilerek yedi diyo. Ama ben bunu ispat edemem bisey diyemem suç olur hedef ben olurum diyo. Aslında dedikleri kalecinin bir boklar yediği anlamında. Ozellikle su kısım cok ilginç. "Ağrım vardı yinede devam ettim dedi" diyor Rıza. Bunu ben şöyle anladım. Ben bilmem ağrım var ondan yedim golleri diyor ama ben pek inanmadım gibi anladim.
Rıza bildiğin itiraf gibi açıklıyor... Ne olursa olsun onunda ismi bu olayda kötüye cikiyo bide puan kaybetti. Bence rizada pek hoşnut değil. Bize olan nefreti ayrı konu zaten. Ona gitmiyorum
İlk maçtan sonra açıklamasını izledim, bence de Rıza o golleri bilerek yediğini ima etti orada.
Güya sakatlanmış da yemiş demediği kalmıştı.
Bu işin içinde olsa ikinci yarı çıkarmazdı oyundan.
Şaşal da nasıl kırmızı karttan sonra üçüncüyü yiyerek işini garantiye aldı herkesin gözü önünde.

Şimdi çıkıp bir şey desek, bunlar Zalat tan başlar 1994 Manu maçına kadar gider.

Üst Alt