Haber - Rıza Çalımbay: "Benim Galatasaray ile hiçbir problemim yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Rıza Çalımbay: "Benim Galatasaray ile hiçbir problemim yok"

Rıza Çalımbay: "Galatasaray'la ilgili 'yok şunu yaptı, bunu yaptı' diye bir şey söylemedim, söylemem de mümkün değil. Hiçbir takıma söylemiyorum. Galatasaray camiası sakın böyle şey düşünmesin. Bizden saygısızlık gelmez, aksine sevgi, saygı gelir."

Rıza Çalımbay: "Benim Galatasaray ile hiçbir problemim yok. Başkanlarını da Okan Hoca'yı da çok severim. O maçta bariz hakem hatası ile puan kaybettiğimizi anlatıyorum. Sivasspor'un hakkını arıyorum. Konuyu farklı yere çekmeye gerek yok."

Rıza Çalımbay: "Uğur Çiftçi konusu çıktıktan sonra Emre'nin adı geçti. Tabi bizi istemeyeni bizim de zorla almamız mümkün değil. Galatasaray'da oynuyor, oradan bir yere gitmek istemeyebilir. Bir sol bek almadan Uğur'u bırakma şansımız yok." (@aa_spor)

Rıza Çalımbay kulübünün mentalitesi ile mükemmel uyum yakalayan biri. Kulübüyle ortak paydada bize beslediği düşmanlıkları, şike ve şikecilere besledikleri sevgiyle benzersizler. İnşallah 4-5 hafta önceden değil de son hafta kudura kudura düşersiniz özdeşleştiğin kulübünle.

Bir Rıza ağlıyor, gözleri yaşlı!

Puanlarını da seveyim seni de seveyim Rıza!

Galatasaraydan büyük taş düşsün başına!

Bu adam niye her mikrofon uzatıldığında bir şekilde Galatasaray kelimesini ağzına alıyor anlamadım.

Düşünsene Okan hoca her mikrofon uzatıldığında Giresun ya da Alanya diyor?

Üst Alt