Haber - Rıza Çalımbay, Beşiktaş’ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Rıza Çalımbay, Beşiktaş’ta

Bakalım, toparlayabilecek mi takımı? İyi bir kadrosu yok halihazırda bjk'nın, çok değişeceğini sanmıyorum ama daha iyi olabilirler tabi mevcut durumlarına kıyasla.
Bence zannedildiğinden kadar kötü kadrosu yok bjknin. Rashica ve Gedson'a burda herkes dileniyordu ben dahil. Kalecisi Mert kötü değil. Salih iyi oyuncu Abubakar ve Chamber da iyi oyuncu. Hakeza Hadziahmet ve Rrbic yeteri kadar iyi oyuncu. En azından hiçbir Anadolu kulübünde yok bu kadro. Stoperler berbat sadece. Rıza feneri yense yeter zaten.

Bjk in çapı gereği alabileceği max hoca Rıza zaten.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence zannedildiğinden kadar kötü kadrosu yok bjknin. Rashica ve Gedson'a burda herkes dileniyordu ben dahil. Kalecisi Mert kötü değil. Salih iyi oyuncu Abubakar ve Chamber da iyi oyuncu. Hakeza Hadziahmet ve Rrbic yeteri kadar iyi oyuncu. En azından hiçbir Anadolu kulübünde yok bu kadro. Stoperler berbat sadece. Rıza feneri yense yeter zaten.
Bende aynı düşünüyorum gayet yeterli bir kadroları var bizim 2021/22 kadrosuyla kıyaslanamayacak kadar baya iyi kadroları var.

Muhtemelen oyuncularla Şenol Güneş - Burak Yılmaz arasındaki bağ kopmuştu Şenol Güneş gitse bile Burak Yılmaz yardımcısıydı bundan sonra mental açıdan Rıza Çalımbay toparlayabilir.

Şu an tek soru işareti sakatların durumu olur ama fener maçına kadar tam kadro çıkarlar.

Mert
Rosier - Bailly - Colley - Masuaku
Amir - Gedson
Ghezzal - Salih - Cenk
Aboubakar

Rashica, Bahtiyar, Rebic, Necip, Chamberlain, Muleka​

Fb'nin 6 puanı riske girmiştir. Biz vodafoneda paso yenildiğimiz için ekstra bir kaybımız olmayacak yenilsek bile.

Aboubakar'a 3-4 Eylül gibi Katar'dan senelik 10 m euro teklif gelmişti o da ayrılmak istemiş ama yönetim ve teknik ekip bu saatten sonra iyi forvet bulamayız diyip veto etmişti.

4-4-2'ye bu kadar uygun kadroları olup Şenol'un korkak ve kısır oyun anlayışı yüzünden heba ettiler sezonu.

MERT
ROSIER - BAILLY - COLLEY - BAHTİYAR
RASHICA - GEDSON - OX - REBİÇ
CENK - ABOUBAKAR​

Şu kadro otursa iş yapabilir.

Üst Alt